Gamer (2009)

Říkejte si co chcete, ale tento film patří mezi TOP akčních filmů. Akční znamená, že nebudete uvažovat nad logikou, a komenty herců, ale necháte se vést filmem a budete jen sledovat .. NIC VÍC!!! Excelentní Butler - kterému věřím jeho roli. Crews který je zase pořádně naštvaný. Ludaris který KONEČNĚ nerepuje, ale HRAJE. A Zoë Bell která mě rozčílí hned jak se objeví na plátně .... no není to paráda??? Jo je to ... opět nedoceněný film. Ovce ... bééééééé !!!!! a můžete mi .... (_*_)

Vyměřený čas (2011)

Justin opět potvrdil, že mu lépe sedí akčně pojatý film (než posledně, romatická komedie - Zkažená úča) kde mu role doslova sedla ma míru. Je zajímavé jak rozličně hodnotí někteří jedinci.

Černá hodina (2011)

Lidi kteří nemáte v oblibě SCI.FI - - Běžte si hodnotit ty vaše romantické drama. Plačte u romantických scén, a utírejte si slzy, když se díváte na příběhy ze svého života ... a dávejte si tam třeba těch hvězd i 6 (i když to nejde) a když Vás nebaví dobré sci-fi tak tu nekažte hodnocení filmu, na který nemáte objektivní názor. Já miluju sci-fi a jsem schopný dát opravdu špatnému filmu minimální hodnocení, ale abych kazil hodnocení dobrého filmu jen proto, že v tom není 2 minutový výlev srdce (jak jeden muž miluje druhého) tak to vážně dokáže naštvat!!! Je zajímavé kolikrát někteří (uživatelé) píšou jedno to samé na různé filmy. A hrají si na machry co mají 1000-ce komentářů. Máte aspoň půlku z toho shlédnuté nebo hodnotíte podle plakátu ?? Černá hodina není kopie filmu Skyline ani Války světů. Kdo film OPRAVDU viděl tak ten uzná, že se film sice trochu podobá, ale jedná se o jedinečný nápad, a ne vykrádání. Když se mluví o vykrádání ta se spíš podívejte na dramata a romatické komedie, které mají z 90% stejnou linii a dopadnou dle očekávání z prvních 5-ti minut, kdy se dozvíme kdo je hlavní hrdina a kdo hrdinka. Tento film je lahůdkou pro sci-fi fajnšmekry, dávám 90%

Kovbojové a vetřelci (2011)

Tak tohle mě dostalo. Opět jsem zjistil, jak pitomé je řídit se recenzemi kolegů na CSFD. Kvůli špatné kritice na tento film, jsem oddaloval jeho shlédnutí. A jakého překvapení se mi dostalo. Jedním slovem - ORIGINALITA. Je to poprvé kdy jsem viděl MZáky bojovat s kovbojema a Indiánama. Sci-fi posazené do kovbojky ... to jsem nikdy v životě neviděl a bavilo mě to. Vynikající nápad! Tento film je pro mě překvapením roku. Netušil jsem, že to bude až takový úlet.

Final Fantasy VII: Advent Children (2005)

Co tomu vytknout? Efekty ? To nejde .. vážně ne. Děj? Sorry, ale děj je právě z tomto filmu na vysoké pozici. Hudbu? Vynikající hudba!!! Tak co mám vytknout? Jo štvali mě titulky .. sakra, proč to není už nadabované? Nechce se mi číst a přitom poslouchat: Chuang či, dua kjoóóó uááá i fffd, chjíoóóó i čiri ... a ble ble ble ..omg! To jeidné je na bednu! Jinak 100%

Červený trpaslík - Zpátky v Červeném (1. část) (1999) (epizoda)

Když má člověk opravdu den na nic, den kdy spálí i čaj, den kdy ho vyhodí z práce, den kdy jeho kočku přejede traktor a její střeva sežere sousedův pes, den kdy začnou z nebe padat krávy s vemenem na hlavě, den kdy i ženy mají svůj den ... tak tento seriál dokáže člověku opět vykouzit úsměv na rtech, a hlavně zlepšit náladu. Jen to nesmí skončit ... pak je tam zas ta kráva :-(((

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Co je horší než tento seriál? Horší je: Přátelé, Jak jsem poznal Vaši matku, Jmenuji se Earl anebo Star trek. Co je srovnatelé s touto úrovní? Třeba: Lost, Pokoj č.10 nebo třeba Naruto. Dobrá a co je lepší než tento seriál? ......... NIC :-D ne přeháním .... omlouvám se všem seriálům za kritiku ... Přátelé ani Earl není horší, než Teorie - všechno jsou to luxusní seriály a obohacují náš život o humor.

Green Lantern (2011)

Nedejte na hloupé názory, že ten film nemá duši .... k smíchu. To opět már zamidrákovaných depresivních polouživatelů vylévá vztek na filmu, který je pro každého ratitého sci-i fanouška, lahodou pro oči i uši. Green Lantern je velice jednoduchý film. Zemře borec, jeho prsten si najde jiného borce, naučí se ho používat, a porazí protivníka ... ano je to trochu dementní! ALE je to Green Lantern. Pojem! A film celkově funguje. Jako celek je velmi kompatkní. Prostě srdcovka pro milovníky komixu. 100% a pro tutová záležitost na kterou se podívám klidně i 10x

Pokoj č. 10 (2006) (seriál)

Geniální seriál, s neuvěřitelným potenciálem. Dle mého názoru snad nejlepší sci-fi seriál za posledních 5 let. Obrovská ... obrovská škoda, že to má pouhých 6 dílů. Téma tohoto seriálu by se dalo rozvinout do minimálně 3-4 sezón. Podobně jako fantastický LOST, i toto dílo by mohlo patřit mezi to nejlepší co se v SCi-Fi dá vůbec najít!