Wolverine (2013)

Tak si tak říkám, že tento díl Wolverina je až moc podle hollywoodské šablony. Zbytečně moc akce, nesmyslná milostná podzápletka a nakonec velkej CGI robot.

Nelítostný souboj (1995)

Spousta postav by se dala vymazat, ale to neznamená, že to není plnohodnotný a úžasný film. Přestřelka po loupeži se nedá popsat nijak jinak než líbezná báseň pro uši.

Purpurový vrch (2015)

Jako horor to moc nefunguje, ale jako pěkný fantasy thriller určitě. Moc hezký vizuál, kamera byla úžasná.

Vampírky 2 (2014)

V podstatě to má stejný problémy jako jednička. Akorát já, být na Jacobově místě, už bych ten vztah dávno vzdala.

Vampírky (2012)

Některý dialogy jsou vyloženě debilní, šikanátoři zbyteční a čarodějův vnuk s předtuchami? Vážně, bylo to nutné? Ale jinak je to celkem průměrná německá komedie.

Anthropoid (2016)

Natočený je film hezky, ale poslouchat anglicky mluvící herce vyslovovat česká jména a slovo kurva, což mě opravdu upřímně pobavilo, bylo dost směšné. Ale nejde jen o to. Z atentátu udělali pro americké diváky jatka plná střílení jen proto, aby se americký divák nenudil, i když se to tak vůbec nestalo, a to je dost smutné.

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Nádherný film o lidské odvaze a vytrvalosti. O statečnosti a víře. Tohle by se mělo povinně pouštět ve škole.

Kong: Ostrov lebek (2017)

Tenhle film nádherně ukazuje lidskou demenci.Každý normální člověk ví, že když nasereš zvíře, jsi už v tom momentu prakticky mrtvý. Američani se opět nemohli poučit a dělají pořád ty stejné chyby - serou zvířata, ty se je snaží zabít, protože jsou v ohrožení, a lidi se pak diví, že tak obrovská opice je nebezpečná. Ponaučení z toho plyne: Neserte zvířata, jinak dopadnete špatně.