Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Kdyby český dabing neprznil jména a hlavní postavy by se jmenovaly tak, jak se jmenovat mají, možná bych to brala trochu víc vážně. Díky příšerným zdrobnělinám, které vlastně patří emancipované a velmi silné a samostatné drsňačce a borcovi, kterej střílí z kulometů, to bohužel tak drsňácky nezní. Ale jinak taková podoba Jeníčka a Mařenky opravdu dobrá, až na nesrovnalosti jako gramofon ve středověku, automatické zbraně ve středověku nebo inzulin s paralyzérem ve středověku. Proč taky ne, že?

Rocky (1976)

Možná kdybych viděla film v originálním znění nebo s lepším dabingem, možná bych se na to dívala jinak. Ale já se snad od poloviny filmu těšila na konec.

Megapiraňa (2010) (TV film) odpad!

Po velmi dlouhé době jsem viděla film celý, ze začátku jsem se smála a na konci už jsem bojovala s těžkými víčky. Takovou sračku jen tak nikdo nevidí.

Interstellar (2014)

Christopher Nolan je jeden z nejlepších režisérů sci-fi, a já jsem opravdu ráda, že díky jeho filmům můžu sledovat takovou vizuální i inteligentní orgii. Naprosto nádherné.

Padesát odstínů temnoty (2017)

Není to taková blbost jako jednička, a to jenom ze dvou důvodů: vypadá to líp než jednička a Ana má konečně nějakou osobnost. Jelikož jsem jedničku naposledy viděla před dvěma lety, nepamatuju si, jestli ji měla i v jedničce, ale tady s ní v pár momentech dokážu soucítit a fandit jí. Jinak, na první sexuální scénu si počkáme jen deset minut. Páni! To jsem opravdu nečekala! Ale jinak to bylo pořád na jedno brdo. A temnota? Jaká temnota? Podzápletka s tajuplnou paní Robinsonovou žádná nebyla, protože se s ní nic až do konce pořádně nedělo, a další podzápletka s tajemnou pořezanou dívkou byla taky rychle zapomenuta, a ani si na ni do konce filmu nikdo nevzpomněl, jen se rychle sfoukla oznámením, že byla zavřená do léčebny. Pro mě tento film prostě nefungoval, protože jsem nevěděla, jestli se dívám na erotický film, drama nebo thriller bez jakéhokoli napětí.

Cesta do fantazie (2001)

Naprosto nádherné. Skvělá animace, originální nápad, a vsadím se, že kdybych to sledovala v češtině, mělo by to o mnohem horší emocionální dopad. Japonská kultura na mě dýchala skrz každý obraz, a já ji vdechovala plnými doušky.

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Pořád stejně trapná, pořád stejně blbá. Akorát tady dodává její blbost zápletku, protože kdyby si ihned nechala udělat test otcovství, tak by nebyla žádná zápletka, a to přece nemůžeme dopustit.

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004) odpad!

Sledování tohoto filmu mě bolelo víc, než jakýkoli film od F. A. Brabce. Já vážně nechápu, jak může mít někdo tuto šílenou ženskou mít rád. Neumí se chovat, je úplně blbá a sama od sebe ty chlapy odhání, tak proč se pořád diví, že je sama? Vlastně, v tomto filmu není jediná postava, se kterou by se dalo sympatizovat, protože jeden je nadrženej kretén, druhej je nepředvídatelnej suchar, další je blbá kráva a kamarádi Bridget se ji pořád snaží ovládat. Tento film je to stejný, co první díl, akorát víc otravnej a se zbytečnou podzápletkou s Grantem, kterej je v tomto "díle" naprosto zbytečný.