Noční běžec (2015)

Slušná akční podívaná, Liam Neeson je bezchybný. Dramaticky pojato, špatný vztah mezi otcem a synem, ukázka korupce a podsvětí a i toho, že i dva blízcí kamarádi si mohou jít po krku. 75%

Čtvrtý druh (2009)

Já mám rád tyhle náměty, tohle téma a mysteriózní snímky celkově, ale tohle nebylo ono. Dalo se to natočit daleko líp, a ne, že tam není nic vidět, to je dneska nějako v módě. Třičtvrtě filmu nuda, a když se začalo něco dít, nebylo lautr nic vidět,to je špatně, ač se na tom celý film zakládal. Další dost velká ubohost je, že se tam snaží ukázat, jakože to jsou skutečné záběry a že se to skutečně stalo, přitom to tak není a je to vše "fikce". Samozřejmě, že o mimozemských únosech apod. se ví, je toho spousta, ale když nemám fakt žádný skutečný materiál, tak na tom nemůžu zakládat film, soustředil bych to jinou cestou. 50%

San Andreas (2015)

Katastrofická nálož zemětřesných vln, kde nenajdete skoro chvilku klidné scény. Klasický "The Rock" jako americký hrdina a vzorový americký táta záchranář, který má spasit každého po cestě za záchranou své ex a jejich dcery. Pro 4Dx kino to je asi parádní podívaná, ve 2D si to tolik nevychutnáte. Nicméně zase tak špatný film to nebyl, až na klasické sladké scény, které se dají samozřejmě předvídat. Alexandra Daddario je prostě nádherná, hezky se na ní dívalo. Škoda, že to nebylo natočený ruční kamerou, stilu Cloverfield. Dodalo by to lepší atmosféru. Za mě 65%

Bronson (2008)

Podle mě jedna s Hardyho nejlepších rolí vůbec, tohle bylo fakt parádní. Scény v divadle geniální, podávání kafe taky. Tohle je film, odkdy jsem Hardyho začal mít opravdu rád. On dokáže zahrát fakt každou roli. Bronson je hodně povedený snímek, místy drsný, ale já se fakt bavil. 85%

Dítě číslo 44 (2015)

Hodně silné drama a úžasný Hardy. Zajímavé herecké obsazení. Film nemá snad žádnou světlou stránku, až na ten konec. Film se zdá až moc dlouhý a nekonečný, nicméně ono by to asi jinak nešlo. Je to oddělené na dvě části, takže těžko by to šlo. Občas poznáte české tváře, ale vícekrát poznáte české prostředí. 80%

Maggie (2015)

Film celkem nudný a o ničem, ne pro každýho, ne každý vydrží do konce. Zvláštní snímek. Arnold tady nehrál vůbec špatně, nicméně celé je to fakt o ničem, a je to takový celkově zmatený. 50%

Daredevil (2015) (seriál)

Slabý rozjezd, ale potom to dostalo správný grády. Tolik jsem od toho nečekal, hlavně díky marvelu, který moc nemusím. Ale tohle bylo fakt super a nebylo to ani přehnaný. Skvělý záporák Vincent D'Onofrio, který tam sedl jak zadek na hrnec. Těším se na další řadu. 90%

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Ajé, já to čekal, fakt na tohle nejsem, moc ujetý a šílený jak napovídá název. Ja ani nevim co k tomuhle mám napsat, prostě slabý hodně slabý 3 hvězdy...

Šílený Max (1979)

Tohle je snad první film, co jsem nedokoukal. To je fakt otřesná krávovina, šílená hudba naprosto nesedící do děje a mě se snad zdá, že sám režisér musle bejt na drogách, tohle snad ani není možný. Děs běs

Annabelle (2014)

Slabé 3 hvězdičky. Nic extra, nic nového. Čert a občas laciné "lekačky". 55%