• Krátkometrážní

Agent v sukni 2 (2006)

Já to beru jako oddechovku, u které nejde o zpracování, příběh, ale o vypnutí a sem tam zasmání se. To se vcelku zadařilo. Dle toho pro někoho vysokých, ale za ***.

Ajťáci (2006) (seriál)

Opětná ukázka toho, že seriály by se měly točit asi jen na Britských Ostrovech. Bezkonkurenčně za 5 hvězd!

Dylan Moran: Like, Totally (2006)

Opět výborné, sic se musím přiznat, že pár vtípkům jsem ne zcela porozuměl a jak zde již někdo psal, chyběla mi jeho vizáž ochlasty, avšak na pěti hvězdicích to nic nemění :)

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Komediální drama v tom nejlepším kabátě. V hlavních rolích Adam Sandler jakožto skvělý herec a bavič, Kate Beckinsale - překrásná srdcervoucí žena a neustále nadržený pes.. Skloubení humoru s dramatickým průběhem se povedlo na výbornou a ještě k tomu zajímavý scénář v podobě ovladače života. Film vás rozesměje příjemným humorem, ale také zřejmě uroníte nějakou tu slzu. Vřele doporučuji! Film je vlastně i poučný.. užívejte si každé chvilky života..

Lucky Louie (2006) (seriál)

Skvělej nářez, kterému nedám plný počet jen proto, že někdy už to i na mě, hulváta, bylo prostě moc :)

Sexy párty 2 (2006)

Lauren Cohan je kočena k pohledání :) Průměrná komedie, která má tři za to, že je zde i mírně romantický podtext.

Štěstí na dosah (2006)

Chris Gardner je pro mě hrdina a Will Smith má za jeho ztvárnění mojí hlubokou poklonu! 100%

Final Fantasy VII: Advent Children (2005)

Jakožto fanda a čistokrevný oblíbenec herní série FF jsem tento film doslova žral. Perfektní grafické zpracování, příběh i ten humor tam je.. co dadat, rozhodně nejlepší přechod ze hry na film. Jedná se o přímočaré navázání na nejúspěšnější díl série Final Fantasy VII.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Prvních pár dílu se mi upřímně moc nezamlouvalo. Postupem času to však nabírá na obrátkách a tento sitcom si prostě zamilujete :) Takoví přátelé na druhou :)

Last Order: Final Fantasy VII (2005)

Je to hrozně zamotané.. ale kdo zná a dohrál Crisis core: Final fantasy VII + Final Fantasy VII.. tak pochopí po čase.. jsou tam flashbacky do minulosti pět let nazpět, kdy byla potyčka se sephirothem, který zešílel po zjištění, že je pouze experiment Jenovy a pak ukázky z kanceláře Shinra, odkud se vzpomíná a mezitím v přítomném čase Zack spol. s Cloudem unikají za svobodou.. Děj se odehrává mezi částí hry Crisis Core: Final Fantasy VII.. kde Zack s Cloudem utečou z laboratoře Shinry a koncem, kde Zack umírá s tím, že za jeho život bude mít Cloud svobodu a nechá si slíbit, že se postará o jeho Aerith. Jestli se mu to povede, to si zahrajte FF VII, je to skvost. Poté si pusťte Advent Children: Final Fantasy VII a pokud chcete vědět jak to bylo dál, tak i zajímavé pokračování Dirge of Cerberus: Final Fantasy VII, které se odehrává rok po událostech z ACH a pitvá se tu minulost Vincenta Valentina, na kterého narazíte v průběhu Základního dílu Final Fantasy VII. Pokud hru dohrajete se všemi třemi G reports, objeví se vám zahádný konec.. že by děj FF VII stále měl mít pokračování díky návratu Genesise? Nechme se překvapit! :)