Lekce řízení (2006)

Zajímavý film, který se nesmyslně jmenuje tak jak se jmenuje, ale budiž. Rupert nám toho ze svého hereckého umění moc nepředvedl, ale Julie WAlters nezklamala :D

TACHO (2010)

Není to zas až tak špatný, jak říkaly recenze, ale není to zas tak dobrý na to, aby z toho člověk sednul na pr*el. 3 hvězdičky za titulní píseň.

Milý Johne (2010)

Průměrný romantický film o lásce na dálku. žádné klišé ani krkolomné dialogy. Vše naservírováno přímo pod nos a bez zbytečné omáčky. Velmi mne překvapila Amanda svou přirozeností, leč taková drobounká bytůstka mi moc nepasovala k trochu topornnému a bezvýraznému Channingovi.

Pan Dokonalý (2009)

Dobrý film, jen tam něco chybí - něco, díky čemuž si sednu na zadek a odliší to od ostatních kýčů. Krásná kukadla Alexis a nevinný Bryan film nespasil, smůla čili škoda.

Víla Zuběnka (2010)

Moralizující klišé pohádka s "The Rockem" a Julii Andrews? ano - překvapivě to vyšlo, i když jsem to chtěla po 15min vypnout :) Ten závěr u titulků je dost dobrý :)

Michael Jackson's This Is It (2009)

Dobře udělaný dokument a pohled do zákulisí plánované megashow. Všechno je to sice pravda, ale hlavně nám ukazuje jednu z mnoha tváří - tuto rozhodně pravdivou - Michaela Jacksona. Vášniví sběrači klepů a pomluv tohle nikdy neuvidí a nidky nepřiznají, že MJ je normální člověk, který doplatil na svůj obrovský talent. Velmi mne zaujalo, jak byl stále fyzicky zdatný, hlas plný ebergie a pohyby stejně přesně načasované a prováděné, jako "zamlada". Co se týče filmu, jako takového - je to vlastně úplně jedno.... RIP Michael

Zemský ráj to napohled (2009)

Řekla bych, že jsou to silně nepovedené Pelíšky s povedenou Vilmou Cibulkovou :) PS: Začátek filmu vypadal slibně.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Nuda nuda nuda, závěrečná bitva a trocha romantiky to nespasí. Bohužel, kniha nemusí být to samé co film, ale věrné kopírování knihy nemusí být zaručení trháku :( 3hvězdičky a ani nevím proč - zklamání

Robin Hood (2010)

Ne že bych milovala Robina, ale trochu jsem se filmu bránila. Možná za to může Crow :) Film mne trochu překvapil - ale jako celek. Scottova výborná práce na pozadí krásných kostýmů a výborné výpravy. Hudba trochu pokulhala a bitevní scény mne trochu zavádějí do Středozemě - nicméně vše se dá zapomenout... Mark Strong, William Hurt a Max von Sydow vám to svými výkony lehce umožní. Co se týče Crowa - jeho toporný výraz a bezemoční projev mne nebaví a Cate Blanchett napak svou přirozenou noblesou a šarmem opět kvete :)