13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016)

Mohlo to být kratší a nemuselo se tolik mluvit. Akční scény stejně jako soundtrack na 4*, konec hezky emotivní..Bohužel délka a dialogy 3*. Sem tam jsem zívnul a chtěl film nechat na další den..

Vyvolený (2000)

Zajímavé vyobrazení hrdiny, úplně něco jiného, než třeba Marvel...Hlavně mě dostal ten netradiční security kostým :-D !! A konec taky skvělý. Hodně povedený film..

Městečko South Park (1997) (seriál)

Sarkastický, Ironický..nejlepší animovaný seriál !! Eric Cartman určitě nejlepší postava !!

Simpsonovi (1989) (seriál)

Buďte jako Homer, svět bude o tolik lepší ! :) Skvělý komediální,optimistický seriál, co víc dodat :)

Hra o trůny (2011) (seriál)

Nejoblíbenější seriál ! Doporučuji každému, koho baví středověk. Má to hlavu a patu a je to napínavé. Shlédneš, neodtrhneš se.

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

Skvělá atmosféra, perfektně natočené, tohle mě baví :) Cilliana Murphyo jsem nikdy moc nemusel, ale tady je boží.

Spotlight (2015)

Musím to vidět ještě jednou ! Člověk musí dávat opravdu velký pozor a pořádně se do filmu zažrat, proto dám filmu ještě jednu šanci a věřím, že bude lepší i hodnocení !! Nebyl jsem úplně při sobě a párkrát jsem musel film stopnout (přiznávám se:( ..každopádně..Mark Ruffalo byl excelentní !! Vlastně všechny postavy byly bezkonkurenční !! Hudba se skvěle hodila do filmu..No a když si představím ty z*ur*ené pánbíčkáře, jak jim to dělá dobře, tak mám sto chutí.......

Orel Eddie (2016)

Věř, běž, dokážeš ! Moc pěkný film a skvělý soundtrack. Snad jsem jenom čekal více komedie, ale o tom to asi vlastně úplně tak nemělo být..za mě 85% :)

Red Dog - psí legenda (2011)

Krásně odvyprávěný příběh poslušného a věrného pejska Red Doga...Na takové filmy se musím dívat ale jednou za čas, protože máme doma dokonce dvě nejlepší stvoření na světě.. Každému, kdo má psa, nebo má určitý vztah k zvířatům ukápne slza..

Projekt minulost (2015)

Všichni asi věděli co se stane a jak to dopadne, ale nebylo to vůbec nejhorší, cestování časem mě baví :) ohraně neohraný film :-D