Rocco (2016)

Rocco, ďáblem posedlý pornoherec, který vlastně neumí nic jiného, než ošukat vše, co se kolem něho mihne. Ale tak dám o jednu hvězdičku navíc za Abellu Danger.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi ...ale hlavně, hlavně KOMEDIE. Partička bláznů vás zase krásně rozesměje. Příběhově tak nějak klasicky, ale vtípky jen srší. Akce celkem taky. Spokojenost !! ps. : David Hasselhoff !

Brimstone (2016)

Hořký film rozdělený na kapitoly připomínajic Tarantino style. Hezky do sebe zapadající kapitoly nechávají diváka v pozoru. Možná bych to trochu zkrátil, jinak spokojenost a nadšení.

Spojenci (2016)

Napínavé, emotivní, skvělé ! Čekal jsem, vlastně jsem nečekal nic, ale toto ? BIG UP !

Logan: Wolverine (2017)

Pfff, klasické akční klišé, které nevytrhne, ani nezamrzí. Čekal jsem podle hodnocení tedy více. Film hraje hodně na city. No nevím jak vy, ale já se z nějaké malé usmrkané holčičky nepo*ral, ani nerozbrečel. Shledání těch dvou se mi zdálo poněkud divné a nic to se mnou neudělalo. Prostý Marvelovský děj opět nepřekvapil a tak nevím co bych pořádně hodnotil .. Možná tak Hudbu a pár dobrých momentek. Jinak film teda nic moc. Mám pocit, že někteří uživatelé museli dát z principu 5* na rozloučenou dvěma dobrým starším hercům...Bohužel já to tak udělat nemohu a proto dávám normální 3 za pěkně strávené chvíle s Plešounem a Chlapákem X.

John Wick 2 (2017)

Bohužel musím dát slabší 4*...Některé momenty dobré, bohužel hodně scén se opakovalo a tak následovalo z mé strany menší zívání. Určitě si tvůrci dáli záležet, takže nechci dávat slabší hodnocení. Jenom prostě tomu chyběl moment překvapení..Hudba super a konec za mě výtečný se skvělou hudbou !! Těším se na pokračování, bohužel by to ale chtělo vymyslet něco jiného, než jen profesionální střílení do hlavy a salta..

Dredd (2012)

Dredd je příjemný akčňák. Karl Urban a jeho ''nasraný'' ksicht po celou dobu vyzývá diváky k pozornosti, protože člověk pozná, že soudce Dredd se jen tak s někým nemaže a Zákon a Pořádek, jsou jeho pravá a levá ruka. Každopádně tvůrci mohli klidně přitvrdit a přilévat víc benzínu do ohně. Slo-Mo efekty fajn. 75%

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

In peace sons bury fathers, but in war fathers bury sons. Hrdinský film. Má to své mouchy, ale o to tady nejde .))

Spawn (1997)

Film si hraje na velkou drsňárnu, přitom mi to připadá jako velká komedie. Možná tohle kdysi letělo, ale teď to působí komickým dojmem. Bylo by z toho dobré porno. Nasty klaun je super :-D.