Jak básníci čekají na zázrak (2016)

Tak to tu máme... Anna Posedlá (asi sexem) je po smrti, Ute divná je pořád stejně divná, Vendulka utěšitelka pořád utěšuje, ale vůbec jsem si nevšiml Markéty "mám hnusný obří kozy" Hrubešové. Nakonec, aby se neřeklo, hlavní "hrdina" dostal aspoň Lindu. Trapná kokotina, asi nejhorší díl série, naštěstí poslední. Jediné plus je, že zde byly párkrát k vidění opravdu výstavní dudy.

Štěstí (2005)

Pokusím se napsat negativ toho, co napsal Reiniš: Debilní film, kterému se vyhněte, ať máte jakoukoli náladu. Nejméně špatný výkon ze všech špatných výkonů podala Aňa Geislerová. Duo Liška - Wilhelmová hraje hodně špatně, celou dobu jsou dost nevýrazní. Nevryla se mi do hlavy ani jedna věta celého "filmu". Štěstí je prostě otřesné pseudodrama a jeden takový snímek stačí za celý život. Zajímavý komentář: buchannon

Bláznivá dovolená (1983)

Oslava buranství a trapnosti v celém jejím lesku. Tento film je dokonale trapný, stejně jako celá série. Myslel jsem, že vydržím hodně, ale tento vřed byl příliš i na mě. Totální výplach mozku. Ani nová "Bláznivá dovolená" z roku 2015 se nevyhnula totálně trapnému zpracování, i když od ní jsem to až tak nečekal.

Sabotáž (1996)

Pamatuji si, že v mých pubertálních 18 letech se mi film celkem líbil, teď už to taková sláva není, nebo lépe řečeno není to vůbec sláva. Ale tehdy jsem si ho nahrál z TV na VHS a vím, že se mi tam líbil jeden Dacascosův karate kop, tenkrát jsem na tom fuckt ujížděl. Stáhnul jsem si verzi z uloz.to s naprosto šíleným zvukem, no upřímně řečeno obraz stál taky za hovno, jiná verze ani nejde sehnat, bohužel. Občas to znělo, jako by v pozadí probíhala mimozemská komunikace, pro ty, kteří nikdy neslyšeli mimozemskou komunikaci, znělo to jako čvachtání vaginy při souloži prohnané filtrem na zesílení výšek, pro ty, kteří nikdy nečvachtali ve vagině, znělo to jako hučení v kládě, a pokud ani toto neznáte, máte smůlu... Ale jinak film stál za vyliž..... Zajímavý komentář: buchannon

Rio Bravo (1959)

Nesnáším westerny s Johnem Waynem, který byl fakt "prototyp opravdového chlapa", cháchá to určitě. Moje chyba, že jsem se podíval na další. Byl jsem zvědav na tento "slavný" "film", a dopadlo to velice neslavně. Zkrátka nepřekonatelný a nejlepší western všech dob je určitě Tenkrát na západě.

Brazil (1985)

Totální slátanina. Že já jsem si to vůbec pouštěl. Prý "kultovní status", to určitě.

Jeepers Creepers 2 (2003)

Mnohem horší než jednička, která možná ani nebyla braná vážně. Toto je jen další dementní spektákl, který je naprosto zbytečný, stejně jako celá série. A to se ještě tvůrci rozhodli natočit diváka oblažujíci čtyřku, doufejme, že je to jejich poslední počin.

Jeepers Creepers (2001)

Džíprs Kríprs, levýprs pravýprs je tak béčkově béčkový film, že to ani není možný, zkrátka peachovina na entou. Hlavně, že wikipedie uvádí, že je to jeden z nejlepších hororů, nevím tedy, čím si tuto nálepku vysloužil. Mimochodem pěkně hovadský nápad lézt do roury, ze které nekouká nic pěkného, ani bych se na to ne... Není nic úchylnějšího, než když ten ďáblův levoboček Krípr ukousne useknuté hlavě jazyk. Pokud tvůrci tento film nemysleli vážně, hvězdičku nahoru, pokud ho mysleli vážně, pak jednu dolů.

Zvěřinec časopisu National Lampoon (1978)

Že by tato komedie byla kultovní (jak píše distributor), to se skutečně nedá říct. Rovněž nechápu tolik nepřiměřeně vysokých hodnocení. Je zřejmě pravda, že zábavnější než univerzitu vystudovat, je užít si a přežít, ale v tom případě pro mě platí, že zábavnější než film přetrpět, je film si užít a přežít, což nebyl tento případ, bohužel.

Roming (2007)

Jakou si tento film dělá prdel z cigánů, je až neskutečné. "Dostanu sedm pade za známku, tady máte lahve a ještě vám zbude." Samý "kurva, píča", což mě sice potěšilo, ale jestli toto má být vše, tak se jedná o podprůměrný film.