Marek Ztracený - To se mi libí (2018) (hudební videoklip) odpad!

Ztracený, ztracený ve svém vesmíru, nikdy nebyl hvězda a nikdy nebude, ač se snaží tvořit "písně", ale nějak se mu to nedaří. Tento pseudoumělec má jedinou dobrou píseň, všichni víme, o kterou jde, všechny ostatní jsou sračky, stejně jako tato. Na Óčku můžou jeho "tvorbu" pouštět, kolikrát chtějí, a stejně se nic nezmění. EDIT: To si snad ze mě ti buzíci dělají prdel. 17.6. 2020 ve 3:30 ráno hráli tuhle megasračku na dvou rádiích současně: na Shitrádiu prasečina, okamžitě přepínám na Shitvenci 1 a po pár sekundách je tam taky. Podle Jiřího Grygara je možné, že v některém z paralelních vesmírů nastala situace, kdy ji hráli na všech Shitrádiích současně. Je vidět, že u neskonale soudných lidí je tenhle tragéd (jadrnější výrazy si nechávám pro soukromí mého domova) převelice populární. Hm dobrý, vole, jseš vážně ultraborec.

Kameňák 4 (2013) odpad!

Nejodpadovější ze všech odpadových sérií. Že je Troška "režisér" těch největších sraček, již víme, ale, že se k němu takto "velkolepě" přidá jakýsi Ján Novák, jsem netušil ani v těch nejhorších snech. Prosím všechny "režiséry" a "herce" aby se velikým obloukem vyhnuli takovýmto sračkám a aby zvážili, co jsou ochotni obětovat v rámci své "inteligence".

Raz, dva, tři (1961) odpad!

V obsahu se píše: "Raz dva tři je komedie nejen neuvěřitelně rychlá, ale i neobyčejně vtipná." Bohužel musím nesouhlasit, tento "úžasný" "film" je neuvěřitelně a neobyčejně o hovně, od začátku jsem měl vypnutý mozek a tak tomu bylo až do konce, přesně takovéto "filmy" nesnáším. Vilda Divočejší byl neuvěřitelně přeceňovaný rejža, nyní sleduji jeho "filmy", protože je považován za největšího klasika filmu (opravdu nevím, kterými pomýlenými hlavičkami) a dokonce se vedou diskuze, zda byl největším rejžou a scénáristou všech dob, ale fuckt nechápu všechny, kteří ho zde mají v oblíbených, to už si radši do prdele do oblíbených dám Stevena Seagala...

Sunset Boulevard (1950) odpad!

V obsahu se píše: "Jeden z nejlepších filmů legendárního režiséra Billyho Wildera...". Evidentně jde o překlep, neboť se jedná o jeho absolutně nejhorší film, což tady zřejmě nikdo nepochopil. Toto je typická užvaněná sr****, které z duše nesnáším a opravdu nechápu, co se ní komu líbí. Během sledování tohoto "převelice zábavného a smysluplněho" "filmu" jsem cítil nezvladatelnou touhu spáchat seppuku nebo aspoň zavřít oči a zacpat uši, abych byl ušetřen onoho nekonečného utrpení, které jsem cítil až do konečků prstů. Děkuju Bože, že nejsem pozér, který slintá nad podobnými onaniemi. Ámen

Plán 9 (1959) odpad!

Tomuto filmu náleží zcela jiný druh odpadu, než jaké jsem doposud udělil. Je to sice totálně amatérská pí*ovina, ale u spousty fandů si vydobyla status kultovního filmu a tak oněch 50% zde jen reflektuje rozpolcenost divactva tohoto snímku, který si zaslouží buď odpad!, nebo plnou pálku.

Moje zprávy (2018) (pořad) odpad!

Neuvěřitelně dementní pořad, který je bohužel dost k smíchu a který mi stačilo vidět jednou - abych neutrpěl psychickou újmu. Dokonale investigativní "moderátor" jedenácti "pořadů" v akci! Tohle už je diagnóza. Na Barrandově už fakt nevědí, co by.

Srbský film (2010) odpad!

Po zhlédnutí trilogie "Lidská stonožka" jsem ji pasoval na tu největší úchylárnu, nyní ji považuji za dětskou pohádku. Možná budu vypadat jako přílišný puritán, ale "Srbský film" (dále tento snuff budu nazývat "výtvor") je jednoznačně nejzvrácenější a nejodpornější výtvor na filmovém plátně, tedy spíše jeho posledních 45 minut. Zhruba v 55. minutě jsem viděl něco, co už nikdy vidět nechci a z celého výtvoru mi nebylo moc dobře. Tento výtvor nedoporučuji mladistvým do 18 let a slabším povahám. Srđan Spasojević je takzvaný režisér, kterého zaopatřil jeho bohatý otec. Nic proti tomu, ale musel za tyto peníze natočit takovýto odpadový výtvor? Zde na webu jsem četl, že ukazuje skutečný svět maximálně realisticky a tvrdě. Kdo si myslí, že ukazuje skutečný svět, tak asi žije na Uranu. Srđan je ještě větší úchyl než Tomík Six a jestli to zjistí jeho sexuolog a psychiatr, tak mu zřejmě nařídí povinnou kastraci a několikaměsíční přeléčení.

Venuše v kožichu (2013) odpad!

Kdybych se narodil v jiném životě, směle bych mohl napsat: "Je to skvěle natočené, zahrané, sestříhané, nasvícené, nápadité, svěží, čiší z toho sexualita, dialogy mají říz..." Ale v mém současném životě se jen divím, kde to proboha vzalo tolik procent? Sledovat dva onany (v celém "převelice záživném filmu" vystupují jen dva "herci"), jak se snaží o dramatickou tvorbu, je záživné, zajímavé a strhující asi jako záznam mojí kolonoskopie ve Full HD, i když ta má alespoň nečekaná zákoutí, ale umělecká hodnota je přibližně stejná. "Venuše" je totiž nadhodnocený fekál, který velice nepovedeně prošel přes Polanského režisérský trakt. Je to přesně ten typ odpadové sr****, kterou vůbec nemusím. A teď si dám Otčenáš a pak se budu modlit k Pánubohu, abych se skutečně nenarodil jako fanda takovýchto "filmů"!!!

U konce s dechem (1960) odpad!

Když se hovno děje, tak se hovno děje, ale proč se na dějící se hovno mám hodinu a půl dívat v televizi? Jsem toho názoru, že francouzská nová vlna je to nejhorší, co mohlo světovou kinematografii potkat. Klidně si nad tímto "suprkůl spektáklem" onanujte, já se toho raději vystříhám. Jsem převelice smuten, že můj hrdý odpad nesnížil celkové hodnocení.

Fontána pro Zuzanu 3 (1999) odpad!

Strašná p*******, nezbývá než se tomuto výtvoru smát, skutečně nevím, zda byl myšlen vážně, nebo jestli si z nás tvůrci dělají prdel. A neuvěřitelně stupidní dabing hlavní černošské postavy (film jsem viděl ve slovenštině).