Projekt Power (2020)

Dobrý námět. Bohužel herci a režie odpad.

Prokletá - Nimue (2020) (epizoda)

Mít doma nějaké houbičky tak by se to možná dalo. Ale za střízliva totalní propadák. Režie velmi špatná, masky katastrofa, herci jak ochotníci. Je to děs nejsmutnější je že jde vidět že nějaké finance měli a není to až tak strašné. Jen lidé co je utratili nestojí ani za zlámanou grešli:-(

Ledová archa - Vlak žíznil po krvi (2020) (epizoda)

Clayton opět jako největší všivák. Co navenek hraje divadlo jak mu na všech záleží. Ale v realných činech sebestřední do sebe zahleděný hlupák. Co situaci pokaždé jen zhorší.

Ledová archa - Vesmír je lhostejný (2020) (epizoda)

Zatím nejhorší díl. Jak by vyměnili scenáristu. Jako celek se mi serial líbí ale tento díl celou snahu uplně zazdil :-(

Jednotky vesmírného nasazení (2020) (seriál)

Výprava dobrá, herci také, kamera a hudba na slušné úrovni. Bohužel scénář katastrofa a několik hodin totální nudy.

Vagrant Queen - A Royal Ass-Kicking (2020) (epizoda) odpad!

Slabý pokus o sci-fi Béčko. Jediné plus vidím pro ty co se vyžívají v sadomasochismu. Těm udělá hlavni postava(mě od začátku velmi nesympatická a protivná) radost. Skrátka komu příjde cool tato scéna kdy. Hrdinka po zabití dvou utočníků kteří už nebyli pro ni hrozbou si všimne že má na blůze 2 mm skvrnku krve. Se naštve a vrtí se k mrtvole aby ji ještě řádně skopala. Mi přišla řádně nechutná :-)

Mesiáš (2020) (seriál)

Dobrý nápad někteří herci uspokojivý výkon, ale scenař a přehnaný americký patriotismus to celé uplně zazdil. Hlavně scenář udělal s vládních agentur uplné idioty s inteligenci ala Trum. Michelle Monaghan strašně nesimpatická až otravná postava a pro mne i jako herečka velky podprůměr. Škoda jsem se na serial celkem těšil a celkem zklamaní,

Zaklínač (2019) (seriál)

Byl jsem celkem předem vůči Netflixu dost skeptický a nedůvěřivý, ale nakonec příjemné překvapení. Jen kdysi dávno jsem čet dvě povídky a nebylo to pro mne to pravé ořechové a hry jen koupil ve slevách ale zatím nikdy nehrál. Takže má průprava byla že jde o temnou fantasy s prvky východoevropské mytologie a tim to končilo. Přesto si dovolím tvrdit že pozorný a s trochou inteligence divák se v způsobu vyprávění kde se prolíná několik časových rovin vůbec nemusí stratit a naopak mě se tento styl velmi líbí. Zvlášť ke konci serie kdy to vše začíná dávat smysl a spojují se linky roztroušeného vyprávění. Ale je pravda že jsem trénovaný z knih zvláště od Feise a jeho sagy Trhlinová Válka. Jediné co mohu serialu vytknout je směšné CGI ala Studia Kamarád. A nasilým nucené jinakosti herci afrického vzevření :-) Ale scénář casting spokojenost. A celkem mi přijde vtipné kritika na casting Triss vždyť za celý serial měla jen dvě scény. Jak jsem psal nečetl jsem celou předlohu a hádám že asi bude důležitou postavou ale zatím se v serialu jen mihla na pár minut.

Spectral (2016)

Dobří zejména serialový herci i nějaká ta koruna byla utracena za výpravu a triky, ale ten scénař je katastrofální a pohřbyl celý film

High Maintenance (2012) (seriál)

První díl s klamal. Nejenže to není komedie, ale spíš life drama. Tak 2 min necenzurované gay porno které nijak nesouviselo z dějem ledaže by to měla být skrytá reklama na appku kterou dotyčný použil na seznámení mě totálně odradila od dalších dílů.