Paddleton (2019)

Pohodový příběh o umírání. Ok, pohodový asi nebude to správný slovo. Každopádně, kdo má rád Duplasse asi chápe. Stejně jako v předchozím Lehmannově filmu dokonale civilní podání. Tentokrát přitvrzuje, už nejde o bolístky na duši, ale na těle. Bez náznaku patosu. A Raymond, tak trochu rain man, velký překvapení. Příjemný, to je to slovo.

Rambo: Poslední krev (2019)

Stallone svěřil režii někomu, kdo zatim natočil jenom Moje letní prázdniny? To byla chyba, protože k Pekelný čtyřce to má na míle daleko. I těch osudných 15 minut, kdy konečně začnou lítat údy, je tak nějak bez šťávy a ani je nemám chuť vidět znova. Zkrátka, jak tu někdo trefně pznamenal - takoví lepší seagalovka. Samozřejmě Seagal netrhá hlavy. 3,5*

Grand Prix (1966)

Přestože linka mimo závodní okruhy je celkem srajda, zaokrouhleno bez problému nahoru, protože geniálních záběrů, kdy šlo v každém kole formule 1 o život, je naštěstí víc než dost. Zvláště závěrečnému souboji v Monze se vyrovná snad jen bezkonkurenční McQueenovo Le Mans.

Po stopách Marka Pola (2011) (seriál)

Týpek si vyrazí na trip z Izraele do Sýrie a vysvětluje jaká je to pohodová a bezpečná cesta. Všichni mu nabízeji čaj a usmívaj se. Mno, nechci bejt za Filu, ale v celym dokumentu jsem neviděl jedinou ženu, natož bílou. Tak vzůru na dovolenou, děcka.

Irčan (2019)

Nedá mi to, abych nesrovnával s filmem Staříci. Ale ještě jsem ho neviděl.

To se ví (2019) (pořad) odpad!

Tak to jsem nečekal, že to půjde v druhym díle ještě dolu. Dejdarův Mrazík zaskočil i mě. Takže půjdu i já o hvězdu dolu.

Ronin (1998)

V době vzniku 4*, teď 5*.