Autosalon (2005) (pořad)

Proč se ty dva medvědi snaží dělat "humor"?

Auto (1977)

To auto kašle na pravidla. Dělá si co chce.

Dům ďábla (2009)

Do tý doby, než se začalo něco dít (čili téměř do konce), sem měl celkem slušně naděláno v kalhotách. Takže, co bych těch pět nedal. 90%

Proměna (2009)

Na padesátnice to s "holkama" zatim nevypadá až tak špatně. Nicméně, přestože jsem hodně přetáčel, celou dobu jsem se i hodně nudil. Nejspíš si budu muset někde přečíst, kde jsem co přehlídnul. 30%

Cesta k ráji (1978)

Nejen bezchybně zvládnutou atmosférou chudinské čtvrti, je Cesta k ráji ne nepodobná Rockymu jedničce. Překvapí i režie, až teď vidím, kdo seděl na sesli. Některé scény (led vs schody, vánoční tah, závěrečný "vodní" zápas) jsou vyloženě dobré. Wrestlera sem neviděl, ale tohle se mi líbilo víc. Kde jinde najdete sázku o opici, Cosmostelouna, Viktora Saláma a začínajícího Toma Waitse... příjemnej film.

The Horseman (2008)

Chlápek si vyrazí na vejlet. Z vlastní dcery vychoval lacinou špínu. Nediv se, že bere pajcrem po hlavě kdekoho. Logicky. Po cestě potkává nějakou unuděnou čubku. Buhví od koho se nechala zbouchnout. Je gentleman, kousek jí sveze. Společně filozofujou o životě a smrti. Člověka málem dojmou. Nevíš jak a rána na mozek. Zvrat jak prase a oblouk se blíží vrcholu. Chlápek pozná pajcr i z druhý strany. Ale nevzdá to a situaci řeší. Choreograf JCVD na tuty. Všechno cajk. Láme kosti, louská lebky. Ale chlápek nedá pozor. Vašek Noid sebou jebat nenechá. Bere chlápka do dílny k Arabovi na trochu toho sadomasa. Tady končí prdel. Z chlápka je v mžiku málem pirát. Co teď? Klíček má, ale vezme nakonec dceru k řece?

Šéfka (2011) (pořad) odpad!

Zvrácené, to mě bude bavit.