Slunovrat (2019)

Dost mi to sedlo, bylo to spravne ujety ... Nevidel jsem moc filmu o kultistech, mozna proto me to tak bavilo. Zobrazeni nasili je dost naturalisticke, zabery a kamera je perfektni. Dobry film.

To Kapitola 2 (2019)

Moc rad se u hororu bojim, vlastne proto se na ne divam. U prvniho dilu jsem se bal a bavilo me to. Druhy dil byl velmi spatny, at uz monstra, tak ani jedna lekaci scena .... jen hudba a nic vic. Nejvetsi zklamani roku pro me, bohuzel :(

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Zabavne, hezky natocene. Prostredni cast mozna obcas malinko utahana a bral bych lepsi vysvetleni konfliktu s hippies. Ale jinak jsme se bavili dobre a konec je proste super a uplne nas uzemnil. 5*

Pátrání (2018)

Tak tohle mi neuveritelne sedlo. Styl natoceni, pribeh, pouzite technologie ve filmu.. vse bylo dobre

Jack staví dům (2018)

Vlastne nevim zda se jednalo o komedii nebo drama, asi od kazdeho trochu. Trier musi nutne sokovat za kazdou cenu ale netlaci na pilu az tak, jak jsem puvodne cekal. Spise meli dane sceny pusobit odhlehcenym dojmem, jakoby se Lars snazil priblizit sirsimu publiku. Vrazdy jsou dost neoriginalni, ale myslim ze to v tomto filmu neni vubec podstatne. Dulezite je, ze Jack dum nakonec postavil a pobavili sme se. Musim uprimne rict, ze jsem od tohoto rezisera videl vse a mam ho ve svem top 3, coz ale neznamena, ze si ode me za tento film vyslouzi automaticky plny pocet. Ten jsem dal jeho jinym kouskum Melancholia a Antikrist. Tohle bylo trochu jine ale vubec ne spatne. Konec vyslovene zvlastni. A tak to ma byt. Diky Larsi, nezklamal si me. 4*

Děsivé dědictví (2018)

Tisic lidi, tisic chuti, ja jsem na to sel asi s velkym ocekavanim. Vadilo me to, jak na CSFD a vsude jinde lidi psali, jak je to strasne desilo po celou dobu, jak to v nich nechalo nesmazatelnou stopu. Ja jsem v tom videl nesympaticke herce, prehravajici matku a hlavne mi prislo, ze se reziser nemohl rozhodnout, zda to bude rodinne drama (viz prvni cast), zda to bude horror (cast druha) a nebo cerna komedie (zaver). Samovzniceni otce, matka urezavajici si hlavu a ind co se boucha hlavou do stolu - to pro me byli tri zasadni okamziky kdy jsem si rikal "co to ku*va je". Pusobilo to nanejvys smesne a to je velka skoda a film to hodne degradovalo. A to jsem na to nesel jako na nejaky blockbuster ala Conjuring, sel jsem na to jako na mrazivy horror a toho se mi nedostalo. Ocekaval jsem neco jako Matka! coz se mi libilo. Dostal jsem zanrovou patlaninu s nesympatickym obsazenim. Tiche misto je zatim film a prekvapeni roku, tohle je pro me velke zklamani.

matka! (2017)

Za me...dobra jizda kde si kazdy najde to svoje. Kazdopadne ja jsem se bavil a vim jiste, ze si dam druhou projekci. Nemuzu tomu ale dat plny pocet, na to jsou tu jine filmy.

Barry Seal: Nebeský gauner (2017)

Ja nevim, prislo mi to takove nemastne neslane.... Hlavni postava sympaticka, ne ze ne, ale celkove jsem se nejak nedokazal vtahnout do pribehu a cele mi to proste prislo nejak "vlazne a nezajimave".

Blade Runner 2049 (2017)

V kine se super zvukem za 5* Bez kina o jednu mene. Zvuk dela opravdu hodne, jedno z nejlepsich co jsem slysel.Bavilo me to, uznavam....

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Za me super oddechovka. Styl Kingsmana se mi libi a pokud bude dalsi dil, nemam problem na nej opet zajit do kina.