Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
klara.sladko
Klára Vlková Sládková
Břeclav, Jihomoravský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Muzikál
Romantický
Životopisný
film
TV film
Velká Británie
Česko
Belgie
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Princ a Večernice
(1978)
Tři oříšky pro Popelku
(1973)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách
(1974)
Lucie, postrach ulice
(1983)
...a zase ta Lucie!
(1983)
Sám doma 2: Ztracen v New Yorku
(1992)
Forrest Gump
(1994)
Neříkejte mamince, že pečovatelka zemřela
(1991)
Obsluhoval jsem anglického krále
(2006)
Vesničko má středisková
(1985)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Časové pásmo bylo změněno