Neodolatelná (1999)

Ultramegakýč. Chvilka u snídaně mi stačila. V podstatě legrace, ale je zbytečné s tím ztrácet čas, když víte, co se bude dít za minutu, dvě, deset, dvacet, na konci a ani infantilní záběry vás nerozesmějí svou podstatou jako spíše debilností.

Pohlaď kočce uši (1985)

Jednu hvězdičku za odhalená ňadra přibližně 13ti leté dívky (možná 14), která se objevila jak v inkriminované scéně během filmu tak na konci ve formě fotografie v závěrečných titulkách - režisér se scénáristou úchylové. Jinak je to výplod křeče v krystalické podobě let osmdesátých. Nejhorší hudba, dialogy, optimistická agitka, že je to všechno správně, co se děje v republice. 80. léta byla pro MJ tolik úspěšná, protože zbytek popkultury byl na popravu. Peklo. Příklad toho, jak Ať žijí duchové jsou naprosto výjimečným snímkem.

Super drbna (2007) (seriál)

Na tyhle ultracool a rádoby ze života teenage seriály jsem alergickej. Zaručeně dospělí hrdinové mají na starosti party, jak zaujmout své protějšky a ještě musí být cool, já zapomněl, cool ve své lepší společnosti. Alerickej na fifleny, co maj na starosti jen svuj gesicht. A ten český název mě škrábe po celém těle. Nesmysl, ale... Jo, jsou tam pěkný holky a kluci a dobře to vypadá. 30% max.

Srdce a zbroj (1983)

Chaotická sebranka křižuje chaotickým snímkem. Ten se snaží být realistický, někdy však působí spíše směšně. Místy se pokouší být explicitní, zajímavá dávka sexuality, ale je to prostě nesourodé a hlavně nesmyslné. Scénář je směšný a bez řádu, postavy karikaturované (rozuměj přehnané) a ani pan režisér za přispění synťákové osmdesátkové hudby moc nevyniká. Nevydržel jsem to celé. Tane mi na mysli stále scéna kdesi na poli, kde se nejdřív někdo zkusí pobít, pak spolu všici vesel komunikují, posléze zapadne Slunce a někdo se chce opět pobít, přičemž se zatím vyprofilují dva milenecké páry v podstatě. V první půlce, kterou jsem ještě vnímal, se nachází totální absence děje. Dávám čtvrt plynu za pokus o dávku brutality a hanbatosti.

Praštěná holka (1996) (seriál)

Tak tohle je hodně velká špatenka, záchranu poskytují jen pohledné středoškolačky.

Pytlíkov (2006) (seriál)

Slabé, hodně, hodně, hodně slabé. Bohužel. Jedničku dávám za mírné sympatie a hlavně za snahu

Andělská tvář (2001)

Tohle je prostě špatné. Neskutečné plýtvání hudbou, totální zvuková přeplácanost. Na place se buď ječí, řve nebo bulí a do toho hraje ochrestrální odprovod úderně vystavěné hudební bariéry. Už jenom pro tuhle zprasenou zvukovou stránku jsem to začal nenávidět. Umělé gradování komplexního vyznění každých třicet vteřin nemůže vydržet dvě hodiny. Do toho pan Zdeněk Troška nemá prostě režisérský styl mně blízký. Pokud tedy nějaký má - asi ano - , tak se mi prostě nelíbí. V pohádkách se dá leccos překousnout.. ale v tomto propadáku.. hraje pro jednu hvězdu jen to, že to vizuálně hezky vypadá.

Komisař Rex (1994) (seriál)

Občas mě zaujala docela vysoká míra sexu, když jsem viděl dohromady asi šest dílů během deseti let. To jediné mi asi s pejskem a německými ksichty utkvělo v hlavě.

Pošta pro tebe (2005) (pořad)

Hodnotitelné dle věku hodnotitele. Pro mě asi jeden zajímavý příběh z těch dvou dílů, které jsem zkusil vytrpět. Jinak zbytečná plytkost pozvaných účastníků. Peklo. 10%