Šprti na tahu (2016)

Jak píše kluzo : "Chytrý se z hloupé otázky poučí více, než hlupák z chytré odpovědi." Hláška filmu. Jinak film celkem v pohodě, taková klidná komedie. Horší 4*

Temný případ (2014) (seriál)

První série se Vám vryje do kůže tak jako snad žádný jiný seriál. Je opravdu temná, děsivá, doslova psychózní. Výborné herecké výkony a vůbec celý koncept se nedá nijak jinak shrnout, než 5-ti jednoznačnými hvězdami. Co se týče druhé série, ta je to naprostý opak.Téměř žádné napětí až na pár scén, které by se daly spočítat na prstech dvou ruk. Herecké výkony né že by byly špatné, to ne. Ale zkrátka co celé nefungovalo. Chabá zápletka a celé to působilo tak nějak lacině. Kdyby seriál měl jiné jméno, neměl bych s tím problém a dal bych tomu klasickou průměrnou 3-jku. Ale toto bylo zkrátka jedno velké zklamání, které strhává celé jméno seriálu "True Detective" k nižšímu hodnocení. Suma sumárum: první série 5* druhá série 2-3*

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Příběh o malém chlapci, který to v životě neměl zrovna jednoduché. Nejlepší kamarád se mu zastřelil, teta ho v mladí týrala. Střední škola je prý úplně nový začátek, říká se. Je tomu pravda, pokud znáte ty správné lidi. Což se Charliemu (hlavní postavě) povedlo. Poznal nové přátele, kteří sice byli o 4 roky starší, nic méně ho brali. Zažívá s nimi spoustu zábavy, zjišťuje jaká je láska a dochází mu, že život nemusí být jen trápení, ale že se dá doopravdy prožít naplno. Tento film jsem si zamiloval, je to příjemné drama ve kterém exceluje Emma Watson, proto dávám 5*

Už je tady zas (2015)

Tak tohle mi teda nesedlo, závěr filmu už byl ale v pohodě, jinak nic moc. Jestli jsem se 3x zasmál tak je to moc. Opět padne taková ta klasika: "Kniha byla lepší!"

Volání netvora: Příběh života (2016)

Viděno na ČSFD projekci. Jako upřímně moc nevím, mam z toho smíšené pocity. Jako ve výsledku to nebylo špatný to ne. Hodně mě bavily kreslený příběhy, který byly opravdu luxusně zpracovaný. Ale celkově mě to nějak minulo účinkem. Sice to bylo to smutný, to jo, ale oproti hodně jedincům, kteří na konci projekce brečeli a potahovali, mě to nechalo klidným. Jsou tu podle mě i lepší filmy o rakovině, který mají jistější tah na branku. Celkově lepší 3* Možná ještě změním názor, za tu luxusní hudbu a celkový vizuál.

Vzpomeň si (2015)

Jakožto můj 1000. film jsem nucen napsat komentář... Film bych spíše zařadil do drama než do thrilleru. Nutno podotknout, že celou dobu vás bude provázet výborná hudba, která podle mě film posunula na novou úroveň. Defacto po celou dobu jsem si říkal, že je to celkem nuda a víc jak 3* si to nezaslouží, ale finále a celek jako takový mě přesvědčil o opaku. Bez váhání 4* a zasloužených 80%

Woodlawn (2015)

Výborný, film od kterýho jsem očekával jen kvalitní fotbal tak dokázal něco víc. Sice je to slaďárna, ale pokud se s tím vyrovnáte tak 2 hodiny uplynou jako nic a opravdu si je užijete. 75%+ PS: nemám moc rád vnucování víry, ale i tak jsem si to užil

Zombieland (2009)

Příjemná odreagovačka, která pobaví především díky nenáročnosti celého obsahu a hereckému obsazení. Columbus (Jesse Eisenberg) je nerd, který přežívá díky několika základním pravidlům, které se vyplácí dodržovat v případě zombie apokalypsy. Potkává Tallahassee (Woody Harrelson), který je přesný opak. Začnou spolu cestovat a narazí na 2 vypočítavé sestry, které je nejednou podrazí. Vše má však šťastný konec a celá skupinka se společně vrhá do světa zombie. Nejedná se o nijak výjimečnou komedii, avšak neurazí mladého diváka. 4*

Zrození šampióna (2009)

Po delší době jsem se na to opět podíval a opět to stálo za to. Jsem asi zbytečnej cíťa na filmy založené na skutečné události, ale jednoduše je miluju. A tady fungovalo jednoduše všechno. Pro mě je to jeden z nejlepších filmů svého druhu. Klobouk dolů - 81% má právem.

30 minut po půlnoci (2012)

Tento film měl obrovský potenciál, námět suprový. Nic méně vyšlo z toho cosi co na mě moc dobrým dojmem nepůsobilo. První třetina ještě šla, tam se aspoň něco dělo, další třetina tomu filmu dává zbytečně dlouhou stopáž, absolutní nuda. No a poslední třetina to jakž takž zachránila, ale víc jak 3* si nezaslouží.