Jan Hus (2015) (TV film)

Hudba se tam sice nehodí, ale zase je to dobře natočené. Jen nechápu ty, kteří to hodnotí hned po první nebo druhé části...

Zaříkávač lží (2014) (amatérský film)

Tady ten zamaskovaný podivín mě sral už pěkně dlouho. Pořád jen brečí z toho, když ho někdo začne urážet ať je to malý zmrd nebo ne. Pořád jen ty samé sračky. To jeho řvaní, že mu všichni závidí atd. je taky pěkně trapné. Myslím si, že ten jeho pseudo osvícený způsob točení videí mu fakt moc lidí závidět nebude. Tady ten "film" je jenom o tom, jak se s debilem rozešla nějaká čubka a on byl z toho tak hluboko v prdeli, že poté pořád jenom chlastal a podle mě se kvůli takové kravině začal i sebepoškozovat. Pak si najednou řekl : "Ty vole!" a začal své výplody nahrávat na Stream. Po nějaké době se na Stream vysral a začal natáčet na YT. A tak se stal známým "kvalitním" youtuberem. V tom "filmu" většinou mele nějaké kraviny a já něčemu z toho ani nerozuměl, protože jsem ty blbosti nechtěl poslouchat. Ti, co tu dávají čtyři nebo pět hvězd, tak ti jsou jen jeho ovce a to jde poznat i z těch jejich komentářů. K té animaci - nevím, kdo si může myslet že je dobrá. Je strašná, ale občas i vtipná. Alespoň hudba je k tomu dobrá. Hudba tento výplod vlastně zachránila před odpadem! Poslední, co bych chtěl napsat je to, že pokud sledujete tady toho "člověka, co mění lidi k lepšímu" a jste jeho HARDCORE fanoušek, tak vás upřímně lituji, protože to co provádíte na Internetu je hrůza.

Tieň Duše (2015) (studentský film)

Takový průměr. Na to, že to má být Mysteriózní Thriller, tak mi to občas přišlo jako komedie. 50%

Gravitace (2013)

Strašně přeceňované. Vždyť je to úplně nudné!

Tele Tele (2000) (pořad)

Někdy to byla opravdu sranda, ale někdy je to zase strašně trapné. 50%

Živí mrtví (2010) (seriál)

Tohle mě nikdy moc nechytlo...

Saw 3D (2010)

Po trochu nadprůměrné šestce je tu mírně podprůměrná sedmička. Opět je tu hodně předvídatelnosti, o které v této sérii píšu skoro pořád, ale prostě tak to je. Jsem rád, že se tu objevil Cary Elwes, který byl v jedničce opravdu dobrý. Film je místy nudný, a někdy i tupý. Konec mě celkem bavil. Nic moc se ale od toho filmu nedá čekat. 45%

Saw 6 (2009)

Než jsem se podíval na šestý díl téhle série, čekal jsem, že to bude jen nějaká další odpadková tvorba i přes změnu režiséra. Já jsem hodně překvapen, protože tohle jsem fakt nečekal! Je to méně předvídatelné než předchozí díly a o trochu lepší herecké výkony. Ty pasti ve filmu se mi líbily. Film nemá špatné flashbacky, které mě v minulých dílech štvali a někdy jsem nepochopil, o co jde. Ovšem té předvídatelnosti tu stále je dost. Vidím, že tento díl moc nevydělal, ale mě tohle celkem bavilo a přinutilo k tomu, abych se podíval na sedmý díl. 60%

Saw 5 (2008) odpad!

Pátý díl této odpadkové série mě opět nijak nepřekvapil. Na filmu mě hodně štvou ty neustále flashbacky. Vidím, že tady není ani tak moc krve jako v předchozích dílech, ale i tak je ten film hodně špatný. Film je opět tak moc předvídatelný, a já už vždycky věděl, co se kde bude dít. Nepřináší to nic nového. 0%

Saw 4 (2007) odpad!

A je tu čtvrtý díl této série. Tohle bylo hrozné od začátku až do konce. Nejhorší byla pitva Jigsawova těla která je hned na začátku. Je to špatně zrežírované. Opět předvídatelné. 0%