Chraň nás od zlého (2014)

Děsivý příběh až neuvěřitelně přirozeně nahraný, až bych věřila, že je to skutečný. "Posedlí" démonem byly hrůzostrašní. Lekačky a hra se světlem strašidelné. Vymítání démona od sympatického kněze fakt brutus.

Osudový střet (2012) (TV film)

Německé krimi drama...není co dodat.

Ostříháno (2013) (pořad) odpad!

Ostříháno, Popelka ...na motivy "Prostřeno". OSTŘÍHÁME a co můžeme, zkazíme. Co jsem viděla, tak proměny nedopadly zrovna nejlépe. Co mi vadí, jak nejdříve si navzájem vše pochválí a při bodování vše zkritizují a chudáci oběti... očekávají super proměnu a ve finále ať se jim to líbí či ne, tak musí samozřejmě pochválit, co už, že???

Co dům dal (2015) (pořad)

"Nejzábavnější kulinářská show v Česku! "????? Tak to určitě není. Nápad zajímavý, to beru...navštívit domácnost a uvařit oběd dle možností,super ALE co mi vadí je kritika a pomluvy od rádoby kuchařů, obsah ledničky, spížky a kvality nádobí, příborů,apod. Vždyť o tom ten pořad je, uvařit dle poloprázdné ledničky aneb "Co dům dal"!!!!

Soudy Kláry Slámové (2017) (pořad) odpad!

Soudkyně je mi krajně nesympatická. Hodnotím na základě upoutávek a jednoho případu ("Prase domácí je náš mazlíček. Bertík je jako moje dítě. Psa bys taky nedal na zabíjačku!!!!") to mi bohatě stačí. Proč je to na každém kanále, to vážně někdo sleduje???

Zeťák (1993) odpad!

Hodně špatná komedie. "Magor" je opravdu velký magor, s ním bych se fakt nechlubila.

Pád Londýna (2016)

Klasický akční film s ničím strhujícím, z čeho byste byli doslova paf, ale na charismatického Butlera, který všem vytře prdel a je fakt drsnej, tak na to se dívat můžu.

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Mile mě film překvapil, námět super, efekty úžasné. Jsou zde vlkodlaci, upíři, démoni a novinka - Lovci stínů, Bavilo mě to, rozhodně lepší než Stmívání.

Chart Show (2017) (pořad) odpad!

Tak jsem se těšila na kultovní velehity a sakra...žvásty o ničem a o h...ě !! Lunetici, to jako vážně??? Hašek proč??? A proč tam nebyly Kelly Family??? 😃Nepochopila jsem to vůbec.

Časové pásmo bylo změněno