Drive Angry (2011)

Kráska, co se ráda pere a kope. ON, co se s ničím nesere a jde si za svým cílem, hlava nehlava, peklo nepeklo a to doslova. Hmm, ale nic z toho, co by mě chytlo.

Gamer (2009)

Nejsem fanouškem pc her, ale zde je krásně vidět, co to dělá s lidmi posedlé virtuálním světem. Což je jeden plus. A druhý malý plus za Gerarda Butlera. Celkově bych řekla nuda a fuj.

Zatímco jsi spal (1995)

"Je to jeho snoubenka, ty idiote!" Podprůměrná romantická komedie se Sandrou Bullock, která zachrání svou platonickou lásku a zatímco on je v kómatu, tak se dostane do prekérní situace.

Sama doma (1998) (pořad)

Není to vůbec tak špatné, jen by měli dát vice času daným tématům, než stihnout co nejvíce a ve výsledku se skoro nic nedozvíte.

Hon za svobodou (2004)

"Teprve jsem si k Praze přičichla, teď ji chci ochutnat.'' Typická romantická komedie, ale hezky se dívalo na Prahu a Benátky.

Peklo zvané Alcatraz (2007) (TV film)

Dokument o nejhrozivějším vězení, který dokázal upoutat mou pozornost až do konce.

V zajetí démonů 2 (2016)

Bylo to stejně dobré jak jednička. Duchařina, lekačky, křik, létající nábytek a hlavně démon v podobě jeptišky, potkat bych ju rozhodně nechtěla. Jen krapátko jsem nepochopila spojitost stejného démona na dvou různých a odlišných místech, chybělo vysvětlení.

50x a stále poprvé (2004)

Každý den se opakuje ten samý den a stále dokola. Je to smutné, ale díky Sandlerovi taky zábavné a romantické.