Pasažéři (2016)

Romantické scifidrámo, kdy si říkám, reagovala bych stejně jako hlavní hrdina??? Napínavé je to od začátku, bavilo mě to moc .Druhá polovina filmu je romantika jako blázen, pro ženský jak dělaná a konec kýčovitý, což se dalo očekávat...ale celkově povedený film.

Koupili jsme ZOO (2011)

Hodně pomalé tempo jednoho rodinného slaďáku spojená s koupí ZOO. Chvílemi se to dalo, ale zbytecně protáhlé a nudné. Matt Damon mě nepřesvědčil.

Lovec: Zimní válka (2016)

Krásná fantasy pohádka. Dvě sestry královny s odlišným charakterem spolu vládnou, pak s neštěstím jedné z nich se stane zlom celého příběhu a nevíte která je víc zákeřnější. Láska je opět mocná a vítězí nad zlem.

Zúčtování (2016)

Vlastně není ani co vytknout, jen trochu děj místy chaotický . Příběh jednoho matematického génia, který rozhodně není obyčejný, stojí za to vidět. Ben Affleck dost překvapil.

E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

Nejdříve jsem chtěla dát průměr, ale konec mě dost překvapil a tak musím dát víc. Dřívější léčba bláznů byla šokující a dost pro mě nepochopitelná. A proto mi byla sympatičtější volná a svobodná léčba, hodně riskatní, ale osvobozující. Tady nevíte komu věřit a proto závěr filmu kdekoho i dost překvapí...

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

Mám ráda tento styl filmů a možná po přečtení knihy hodnocení přehodnotím. Musím přiznat, že jsem od Tima Burtona očekávala mnohem víc. Uvítala bych lepší vysvětlení "smyček" a více ukázek od "podivných" dětí...uvidíme třeba v dalším díle😊

Příchozí (2016) odpad!

80%???????????????????????????????????????????????????????? Neskutečně zdlouhavé drama s paní doktorkou, o jejím životě, který se jí promítal v hlavě při setkání s chobotničkami a prskáním kruhů na zamlžené stěně...Pointa či větší drámo se dle mého očekávání nekonalo.

Soudce Alexandr (2017) (pořad) odpad!

Další soudce....no comment....

Zloba - Královna černé magie (2014)

Jak se budí princezny a různé další verze Šípkové Růženky se můžou jít zahrabat. Krásná fantasy pohádka s nádhernou přírodou a roztomilou princeznou. Pointa celého příběhu ukazuje lidskou chamtivost, zradu, ale hlavně sílu pravé lásky.