Nic nás nerozdělí (2012)

Mám ráda filmy natočené podle skutečných událostí. Ve skutečnosti to muselo být hrozné, nikdo by to nechtěl prožít, klobouk dolů, že to tak skvěle zvládli a dobře vše dopadlo. Jen díky tomu silnému příběhu dám dvě hvězdičky. Je hrozná škoda, že nebyl film natočený lépe, měli skvělý námět, dala bych tam více drama. Vlna tam byla jen letmo a přitom to byla velká katastrofa!!! A o tom to mělo přece být. Velká škoda a ještě větší zklamání.

NON-STOP (2014)

To byl ale mazec! Od začátku napínavý film, kdy jsem sama hádala, kdo je ten smskový terorista. Nečekané zvraty mě úplně dostávaly. Co bychom si počali bez mobilů, že?

Obecná škola (1991)

Stačí říct :"Igor Hnízdo" a každý si vybaví tento film se spoustou dalších známých hlášek. Klasika, ktetou musíte znát. Jen kdyby to nedávali tak často, stačí 1.9. 😊

Obhájce (2011)

Miluji napínavé thrillery, kdy nevíte jak to skončí. Už jsem ani nedoufala, že to skončí tak jak jsem chtěla, tedy spravedlivě. Obsazení bylo skvělé. Jen mě bylo líto sympatického vyšetřovatele :-(

Obr Dobr (2016)

Celkem povedený a milý příběh silného přátelství mezi obrem a dívkou a o splnění snů.  Zklamaní přišlo ve chvíli, kdy mělo dojít k zásadnímu boji mezi obry. Vše bylo do detailu propracované a ve finále boj v minutě vyřízený.

Ocelová pěst (2011)

Kdo nemá rád filmy o robotech, tak ať se nedívá. Viděla jsem podruhé a někdy ještě podívám. Ve srovnání s Transformers méně akce, méně napětí, méně legrace, ale zato pěkný boxer Hugh Jackman a doják na konci, že i slza ukápla.

Oddělen (2011)

Depresivní, ale realné drama současné doby . . .aneb jak to vypadá na školách, kdy morálka dnešní mládeže je čím dál horší. . .

Odložené případy (2003) (seriál)

Tato kriminálka u mě vítězí, soundrack úplně hltám a už jen vychutnávám jednotlivé příběhy. Nevyřešené případy vyšetřuje symptatická Lilly. A nejlepší jsou scény do minulosti s vybranou dobovou hudbou a to nemluvím o dojemném zakončením každého dílu. Fakt bomba.

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa (2016)

Napoprvé mě to nezaujalo a nedodívalala jsem se. Zato moje dcerka se na to moc ráda dívá a díky ní jsem zjistila, že se mi to vlastně líbí taky. Skvělá úvodní melodie a děj o cílevědomosti.