Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Jak Hitch, Will Smith radí jak získat svou vyvolenou lásku a přitom si sám neumí dát svůj osobní život do pořádku. Vtipná, romantická a zábavná komedie se sklenkou vína je na večer ideální.

Co ta holka chce (2003)

Romantická a pohodová komedie s milou Amandou Bynes hledajíc svého otce Colin Firth. Ač je to hodně naivní a pohádkový děj, mě se to líbí.

Obecná škola (1991)

Stačí říct :"Igor Hnízdo" a každý si vybaví tento film se spoustou dalších známých hlášek. Klasika, ktetou musíte znát. Jen kdyby to nedávali tak často, stačí 1.9. 😊

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Začátek filmu byl brutální, dokonale vyjádření pocitů hnusné války, proklínala jsem toho, kdo dal příkaz k vylodění ...nechtěla jsem srovnávat, ale seriál Bratrstvo neohrožených je pro mě stále vítěz.

Cesta do Ameriky (1988)

Prima komedie s princem Eddiem, kdy si se svým kámošem vyzkouší život v chudé čtvrti, práci ve fast foodu a bojuje o srdce své vybrané královny.

Buchty a klobásy (2016)

Uf, tak to bylo teda píp. Jako nápad zajímavý a neokoukaný, ale ocení to spíše chlapy či puberťáci. Podruhé to vidět nemusím. Na mě moc sprosté a místy i trapné.

Čarovné prstýnky (1978) (TV film)

Pohodová pohádka o lásce, pouťových prstýnkách a víle v podání mladinké Hany Maciuchové.

Když Burian prášil (1940)

Výborný a nejlepší komik Vlasta Burian. Jeho role mě nikdy nezklamou. Směju se od začátku až do konce. Oldřich Nový zde taky exceluje.

Berenika (1989) (TV film)

Temná a strašidelná pohádka. Mám raději veselé a barevné příběhy. Efekty na tuto dobu celkem dobré. A Arxe bych se taky bála.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Nejlepší válečný seriál, nostalgicky vyprávěný příběh jedné roty E...oko nezůstane suché ani nejsilnějším. Úžasná melodie, která vás silně zasáhne už při titulkách a během příběhu se ani nehnete. Více slov není třeba, musíte vidět...(viz Deníček)