Výměna manželek (2005) (pořad) odpad!

Pár dílů jsem viděla a pokaždé jsem si říkala. "Kdo normální se tam přihlásí?" a " Je to skutečné nebo mají nějaké instrukce, aby to mělo nějakou sledovanost?" Je normální, aby si lidi pozvali k sobě kameru a měli takový bordel????To byl kolikrát hnus, ostuda národa.

Vyvrženci pekla (2005)

"Tutty-kurva-frutty!" Na tento nechutný, nelítostný a psycho horor musíte mít silný žaludek. Kdyby polda dodělal pořádně jsou pomstu, dala bych i lepší hodnocení. Konec to zabil.

Ano, šéfe s Gordonem Ramseym (2004) (pořad)

Skvělý nápad, jak zachránit či oživit restauraci. Nejvíce se pobavím, když Gordon zabrousí do kuchyně, lednice, sklepa, atd. a i když je to kolikrát nechutné, musím se smát, jeho sprosté nadávky a hlášky, to je prostě jeho. A na konci vše klape tak jak má :-)

Dr. House (2004) (seriál)

Dr.House a jeho černý humor, arogance, smysl pro detail a hlavně upřímnost, která je většinou krutá. . .za to ho buď milujete nebo nenávidíte. "Všichni lžou. . ." Já ho prostě žeru ;-)

Hon za svobodou (2004)

"Teprve jsem si k Praze přičichla, teď ji chci ochutnat.'' Typická romantická komedie, ale hezky se dívalo na Prahu a Benátky.

Hříšný tanec 2 (2004)

Viděla jsem to dvakrát a potřetí už nechci, nechytlo mě to, herci jsou mi protivní, vůbec se k sobě nehodí, neladí jim to a ani Patrick to nezachránil, spíš naopak, když se tam objevil, měla jsem záchvat smíchu :-D

Jeho fotr, to je lotr! (2004)

"Magóóóór." Nebýt tolika známých tváří, tak nevím nevím...Průměrná rodinná komedie, kde se chtě nechtě poznají dvě rodiny s rozdílnou povahou.

Nenávist (2004)

Místy jsem se i bála, děj napínavý a strašidelný. Dobře vysvětleno, proč se tu děje to, co se děje. Povedený horor.

Polární expres (2004)

Hezký animák, mohlo tam být více děje a kratší cesta vlakem. Rozhodně dobrý nápad jak dětem říct, kdo a jak nosí dárky pod stromek.

Riddick: Kronika temna (2004)

Ani 3 ani 4. Nadprůměrná scifárna s charismatickým Dieselem. Jediný, kdo mě ve filmu udržel ve střehu. Ostatní už šlo mimo mě, ale i tak podstata děje a napětí se drželo slušně.