Daredevil - Perfektní hra (2018) (epizoda)

Rozhodně zatím to nejlepší (ale u Daredevila jsem zvyklá tohle psát). Stále lepší a lepší. Psycho sonda byla skvělá. Ano, Matt není hlavní hvězda. Ale k čemu nám je klaďas, když nemáme možnost prozkoumat zaporáka?!

Daredevil - Zaskočení (2018) (epizoda)

Mé srdce začalo krvácet. Stejně jako Matt. Celá ta dlouhá scéna z věznice byla lahodná. A nejenom kvůli ošetřovně a chodbě (ale nebudeme si lhát, na netflixu mají nějakou odchylku na chodbičky). Ale kvůli tomu hovoru.s Vickem a promlácení ven, na kterém bylo vidět, komu a kde ještě zůstali peníze a potom všechno jde. Konec napínevej jak kšandy! Tak se to dělá!

Lynč - Vůle boží (2018) (epizoda)

Konečně lze hodnotit!!! :D Ještě horší než díl předchozí. Jde to kvalitou i dějem dolů. Buďme rádi za málo dílů. Jinka bych měla obavy, co se ještě dozvím...

Daredevil - Za dobrotu (2018) (epizoda)

Matt, Matt, Matt. Tohle bylo o rozhodnutí, co dál udělá se svým životem. Takže ano, kromě pár rozbitých obličejů z garáží a náznaku, že Dex není "v pohodě", se tam nic nestalo. Ale...rozhodnutí. Wau!

Daredevil - Prosím (2018) (epizoda)

Tohle bylo nadmíru uspokojivé. Já si ty pindy užívám. A víte proč? Protože dávají smysl. Je to dobře napsané, je to dobře zahrané. "Únos" Fiska byl skvělej, takže následný nástup Dexe byl ještě lepší. A Matt? Dejte mi třetí díl a zjistím vic kromě jeho zmateného výrazu na konci dílu ;)

Daredevil - Zmrtvýchvstání (2018) (epizoda)

Ten pomalý začátek byl dokonalej. Popravdě doufám, že to nebude jenom záležitost prvního dílu. Protože příběh pokračuje tam, kde skočili Defenders. Takže se zákonitě musíme dozvědět, jak se Matt dává dohromady. Ale zároveň se musíme dozvědět co bylo mezitím "Jsem Daredevil", aby dával smysl začátek Defenders. Takže jo, za tu nádhernou pomalost jsem ráda, protože jsem si stihla dát dohromady časovou osu (a to na mě mrká Punisher, protože Karen a její moralizování). Komu to je jedno a chce jenom akci od začátku do konce, je už podle mě zvyklí, a Darevila si pustí až tak zhruba od šestého, sedmého dílu. Ale mě to baví. Díl se jmenuje Resurrection. Proč by tam někdo čekal něco jiného?! :)

Lynč - Neúcta (2018) (epizoda)

Jako takhle. Asi aby to nebyla úplně nuda, tak si scénárista řekl, že to nebude jenom o tom "blbovi s kamerou" (sorry, já vím, že to je v obsahu dílu, ale já nejsem na jména), ale nějak si řekli, že to rozředí dalšími "epizodkamy". Ty sice ukázaly další charaktery (ale dost klišé), ale kvůli tomu děj přešlapoval na místě. Škoda.

Lynč - Vítejte v Buchnově (2018) (epizoda)

Pokus o vytvoření Pustiny 2.0. vyšel 50 na 50. Ale na stardardy ČT i tak příjemné překvapení. Což je škoda, ale tak to prostě je, protože si tu onu temnotu může dovolit jenom napůl. A jelikož jsem ochotná jít do druhého dílu, tak to taky o něčem vypovídá. Snad mě druhý díl nezklame.

Johnny English znovu zasahuje (2018)

Bylo to blbý, až to bylo vlastně místy i dobrý. Rozhodně lepší než předchozí díl. Nejvíc ovšem potěšila závěrečná scéna u helikoptéry. Jo, na co jsou všechny technologie. Tablet má i lepší využití ;)

Čas čarodějnic - Epizoda 4 (2018) (epizoda)

Změna lokace, další tajemství, další objevení síly. Tohle byl zatím nejsilnější díl, protože je dělící čarou. A tahle čára není v písku, ale vyrytá v betonu. Což žádný vítr nerozfouká. Ani voda neodplaví...