Titans - Game Over (2023) (epizoda)

To bylo tak vtipný! Na jedné straně vážnost situace jedné grupy, na druhé straně odlehčenost druhý grupy. Scénu hraní tenisu a Cliffovo štěstí, že konečně přišel na řadu z hlavy nedostanu ještě dlouho :)

Titans - Dude, Where's My Gar? (2023) (epizoda)

A že prej jenom Flash umí rozesrat celý DC vesmír! Ze začátku jsem si říkala, že je to normální díl, kdy Gar konečně pozná sám sebe. Ale ne, ke konci se stalo tolik šílených věcí! A kdy to začalo dávat smysl? Když jsem v titulcích viděla, kdo za tím stojí. Jo, jo, tenhle díl napsal Geoff Johns. Jenom on se v podobných věcech zvládne neztratit. A samozřejmě připomenutí, že je je tady nějaký spin-off a že jsem teprve na začátku třetí série  :(

Titans - Dick & Karol & Ted & Kory (2023) (epizoda)

Naprosto rozkošné zakončení tématu magického městečka. A podle názvu dílu je snad víc než jasné, o co ve skutečnosti šlo doopravdy a co byla ta druhá podvěc. Tak snad to bude tímhle směrem ok. Bylo by to moc fajn :)

Titans - Caul's Folly (2023) (epizoda)

Asi takhle...dvě věci...mám moc ráda použití pointy tohohle dílu a Bernard je s každým dílem větší a větší zlatíčko. Perfektní! :)

Titans - Brother Blood (2022) (epizoda)

Ok, tak tohle byla zajímavá vědecká epizoda. Conner má PST a odvrací se na stranu toho "špatnýho taťky", druhej synáček bojuje s minulostí a zda být zlý. A chudák Dick si opět zažívá humor na téma "Proč ti říkají Dick, když víš, co to znamená.", protože Conner s tím oholením hlavy asi přišel i o mozek. Prostě super  :)

Titans - Inside Man (2022) (epizoda)

Celý to bylo takový táhlý a ve výsledku záchrana zvláštní. Nechci si něco domýšlet, ohledně obecného hodnocení epizody. Ale na 62% to není. To je kvůli, že na sebe chlapci už přestali pouze koukat? :O

Titans - Super Super Mart (2022) (epizoda)

Začátek sice nenápadný, ale konec byl neskutečný. Hustý zombíci, hlavně ten jeden. Jako vtipný to bylo dostatečně  :O

Titans - Jinx (2022) (epizoda)

Taková "přehazovačka", aby se představila Jinx a přestože to bylo fajn, tak doufám, že příště k tomu fajn přibude mnohem větší temná zábava  ;)

Zone Blanche - Už žádné procházky lesem (2017) (epizoda)

Tohle bylo vážně děsivý, že jsem hodnocení šla raději zaspat a nechala jsem si to až na ráno. Hele, já byla zvědavá, co je ten rituál zač. A když se ukázala jeho pointa s flashbackem do minulosti, tak se to tam začíná už dobře skládat do poučky: do toho lesa nechoďte. Nikdo! Nikdy! Vážně skvělý. Jenom jsem v byla v šoku, že tahle blbá tradice tam stále frčí a všichni jsou v pohodě, i když se často něco stane. Ale jednou jsem se zasmála. Jak všichni poldové zvednou ruku a jako lážo plážo a prokurátor ten výraz: to je nějaký mistni fakáč, než mu dojde, koho ruku mu naznačují :D

Citadel - Čas z nás dělá nepřátele (2023) (epizoda)

Konečně kvalitní díl, který mi dává naději, že finále bude pecka. Takže...příští pátek na značkách, vážení  :)