Zpívej (2016)

Všetky postavy v tomto filme dostali rovnako vela priestoru akurát koala Buster Moon možno trochu viac, ale tá divákov najviac zabáva tým ako daleko je schopný zájst aby udržal chod divadla . Z každej postavy je teda kúsok takže ked čakáte ,že Drobná vám vám bude vyspevovat celý film tak budete trochu sklamaný.Celkom sympatické postavy a hlavne je to celé vtipné. Ja som sa bavil 75% Cinema City. Chválim slovenský dabing ,čo sa skororo nikdy nestáva.

Supergirl - Worlds Finest (2016) (epizoda)

Zatial táto čast sa mi z prvých 18 najviac páčila . Flash a Supergirl proti dvom záporákom to bola fakt riadna zábava. Triky by mohli byt lepšie ale je to len seriál ,ktorý ma zatial napriek trápnosti ktorá tu je asi aj trochu zámerne neskutočne baví a nedá mi neudelit tejto časti plnú palbu *****

Zúčtování (2016)

Ben Affleck ako autista ,ktorému ide likvidovanie ludí od ruky a nenechá si len tak srat na hlavu :-D Pre mna najlepšý akčný thriller roka 85%

Sinister 2 (2015)

Nebolo to vobec zlé,čakal som podla recenzií niečo ovela horšie. Ked bludite medzi horormi a nachádzate iba samé sračky a nevideli ste sinister 2 tak odporúčam, pekný priemer . 55%

Underworld: Krvavé války (2016)

Zlé to zas nebolo ,Selene a David bavili (aj hlášky) ,ale prišlo mi to ako velmi rýchlo nakrutený film. Prebudenie bola o dost lepšia čast, toto pre mna iba bolo také nostalgické pokračovanie . 50%

White Settlers (2014)

Sklamaný som ,prvý kontakt so záporákmi kde im treskla také detské ,,za ucho'' a tým sa jej podarilo vyliezt von oknom a od tej chvíle som filmu neveril už absolútne nič.

Ouija: Zrození zla (2016)

Pekné prekvapenie po nepodarenej jednotke. A ten koniec za titulkami, ja len zo srandy že to je ... ..... a ona to bola vážne :-D

Spící agent (2015)

No musím povedat ,že trailer bol lepší než film :-(

Final Girl (2015)

Ako som čítal niektoré komentáre tak vela ludí si pochvaluje vizuál, a ten musím pochválit aj ja. Na to že sa vyvraždovačka odohráva v noci v lese je tu všetko velmi dobre osvetlené a velmi dobre vidiet (ten vizuál sa mi zdá bol pekný ešte aj pred tými halucináciami nielen počas nich),ale zas to celé tahá dolu to že nás tvorcovia ochudobnili o krvavé scény ktoré sú vyslovene slabé. 50%

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

No poriadne si tu ten Caprio teda vytrpel a na tú scénu s grizzlym tak rýchlo asi nezabudnem. Trochu pridlhé, ale velmi dobre natočené 85%