Ex Machina (2014)

Caleb vyhra sedemdnovy pobyt u svojho zamestnavatela Nathana v nádhernom výskumnom centre otestovat umelu inteligenciu robota. A Caleb sa tak trochen zamiluje do toho robota. Najprv som dal 4* ,ale zmenil som to na 5* . A prečo? Film je tak fantastický že jedine čo by som mu vytkol je scenár ako ten film skončí.

Proxy (2013)

Ono dej filmu nenudí ,dal by som aj 3hviezdy ale strašne sprostý koniec to má. MALÝ SPOILER: (dotyčná osoba ktorá som dufal ,že zomrie tak prežije a ešte aj slávna bude)

Spring (2014)

Pre mna to bola strašná nuda, páčila sa mi hláška v kostole :ZOMBIE SI PICHLA HEROÍN :-D to nemalo chybu. Samozrejme zombie žena to nebola, ale potrebovala si vkuse pichat injekcie lebo sa menila na obludu.

The Human Centipede III (Final Sequence) (2015)

Tieto stonožky budu mat stále všetky okolo 50% hodnotenie . Kde jeden človek tomu vysoli odpad ,tam druhý mu da 5 hviezdičiek :-D Ale kto videl všetky 3 diely tak musí uznat že tento diel je najslabšý. Tom Six z toho chcel mat na pol horor a na pol komédiu a nevyšlo mu to ,po obidvoch stránkach.

Poltergeist (2015)

Ja som od tohto filmu zázraky nečakal tak nie som nejak extra sklamaný. Film šlape na plný plyn už skoro od začiatku ,ale daný výkon ktorý by chcel hororový fanušik zažit film nevydá. 3D projekcia podla mna uplne zbytočná ,kvoli lakačkám som čakal čosi ozaj lepšie. 50%

Zmizelá (2014)

Asi som divný,ale mne sa to nepáčilo. Dal by som 3 hviezdy keby to nebolo tak dlhe. Mne sa ovela viac páčil film DVOJÍ OBVINENÍ z roku 1999 (podobná tematika) . MALÝ SPOILER: ta žena čo zmizla mi už od začiatku bola nesympatická, a nie to ked sa ukazalo že to je jej perfektný(pre mna trápny plán).

Divočina v každém z nás (2014)

Film som už videl davnejšie ,ale napišem kratky koment lebo vidim že tu nie je obsah a z ostatnych komentarov sa nedozviete ani makke F o filme. James sa stahuje do nového mesta, tu si nájde partiu kamaratov (alkohol ,tráva ,kradež v obchode atd. ,ale v niečo divoké sa to nezvrtne) , kde zapadne dost v pohode. Vcelku v pohode film kde si zahraje aj moja oblubena herečka Isabelle Fuhrman no nie příliš v sympatickej ulohe i ked sa to tak zo začiatku zdalo,ale nebudem pisat spoiler a hlavne k takému kratkemu filmu.

Laggies (2014)

Nejak som sa na tom ani nerehotal ,len som sa s usmevom pozeral ,ze co sa to deje. Moc nechcem spoilerovat ,ale tu zapletku som necakal co vznikla.

Bao 3 qiao jiao wa (2013)

Mohlo to byt aj lepsie ,alebo aspoň viac bitiek tam mohlo byt a v lepsom prevedeni. Možno by som dal aj vyssie hodnotenie v ramci toho ,ze to mohlo byt vtipne ale na tento film nie su titulky vobec nikde na stiahnutie tak som nic nerozumel. Na film som sa nechal nalakat komentarmi ze tu lietaju vo vzduchu co je somarina sem tam niekto odleti z kopacky. Ale dievcata dost pekne :-D

Maggie (2015)

Mohlo to byt aj kratsie podla mna. Ked sa clovek pripravi na smutnu dramu tak by nemal byt z filmu sklamany ,ale ak ocakavate akcny zombie horor tak vas film velmi sklame.