Několik životů (1985) (TV film)

Cesta do pekla bývá většinou dlážděna dobrými úmysly. Matka v podání Věry Galatíkové v pomyslném pekle skončí a my máme možnost sledovat vzájemné obviňování zbylých členů rodiny v poirotovském duchu, kdy směšnost přehazování viny z jednoho na druhého dosahuje zrůdných rozměrů.

Za sklem - Epizoda 4 (2016) (epizoda)

Zdlouhavé až běda, plné směšných momentů, které tvůrci zachraňují pěstěnými těly vyšetřovatelů (čti: ve chvílích, kdy je to fakt trapný až běda, se jeden z poldů začne svlíkat /převlíkat/polonahej prát apod., čímž tvůrci odvedou pozornost od evidentně jalových situací). Plus tohoto dílu vidím v nástupu Jiřího Bartošky na scénu, takže tomu další šanci prostě dát musím.

Za sklem - Epizoda 3 (2016) (epizoda)

U třetího dílu jsem 4x usnula. To asi mluví za všechno...

Paragraf 224 (1979)

Nic moc film se skvělým Josefem Kemrem. Kvůli němu a J. Bartoškovi jsem vydržela až do konce. Jinak se skutečně jedná o celkem unylý sedmdesátkový snímek.

Dlouhý čas loučení (1983) (TV film)

Dlouhý čas tahle inscenace především trvá. Díky O. Navrátilovi je to sice koukatelné, ale jen na dvě *, protože spojení ČST Brno a ruských kulis je fakt pekelné.

Rovnováha (1983) (TV film)

Neprávem zapomenutý komorní příběh s krásnou M. Dvorskou v roli vdovy a především matky dospělých dětí, které kdyby byly moje, tak je tluču hlava nehlava.

Parcela 60, katastr Lukovice (1983) (TV film)

Kombinace Majora Zemana, Krále Šumavy a Muže na radnici. Prostě masakrózní záležitost. Jako rarita výborné.

Hodina angličtiny (1988) (TV film)

Standardně vynikající Alena Vránová a standardně na přesdržku Klára Jandová. Verze z roku 1977 (Hodina pravdy, režie Václav Matějka) byla pro mě rozhodně zajímavější.