Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
lasdko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Krátkometrážní
Komedie
Hudební
Dokumentární
Dobrodružný
film
hudební…
seriál
pořad
TV film
USA
Velká Británie
Česko
Kanada
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Dostaň ho tam
(2010)
Rocker
(2008)
Legendy z Dogtownu
(2005)
Mladé pušky II
(1990)
Scott Pilgrim proti zbytku světa
(2010)
Soumrak mrtvých
(2004)
Fakjů pane učiteli
(2013)
Králové ro(c)ku
(2006)
Rock of Ages
(2012)
Nikdy to nevzdávej!
(2004)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Časové pásmo bylo změněno