Volejte Saulovi - Kouř (2018) (epizoda)

Ze začátku seriálu mi vadilo jak pomalu seriál ubíhá, ale teď si opravdu užívám každý okamžik seriálu. Opět herecké výkony na maximum. Scény ve skladišti naprosto dokonalé. Je to takové zvláštní koukat na na herce z Breaking Bad, kteří jsou zde o 10 let starší, ale příběh se odehrává před Breaking Bad.

Deadpool (2016)

Otřesný film, nechápu jak to může mít takovéhle hodnocení. Každá konverzace filmu nedávala smysl, hlášky super-trapný a efekty bídný. Film nejspíš dostal minimální budget a snažil se to vytáhnout mně nepochopitelným humorem. Občas jsem usínal, chvílema kroutil hlavou, jindy jsem se zas cítil trapně za postavu. Hodně špatné. 4/10

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

"Pejsci jsou boží, tragická smrt na D1 a prey for paris" simulátor na nově. To že v jižní ásii mizej lesy? To je fuk. Teroristické útoky mimo Evropu? To je fuk. A hlavně když se mladej kluk zabije v autě, nezapomeňte to dát za vinu počítačovým hrám, to máte totiž nejraději. Banda blbečků. 5%

Dokonalý trik (2006)

Scénáristicky naprosto dokonalý film plný překvapení a perfektních odhalení. Režie však mohla být o něco lepší, hudba mohla být lepší v těch klíčových momentech a i herecké výkony mohli být lepší. Možná to jen není můj styl zrežírovaného filmu. Celkově to byl však vynikající film, který mě na konci dostal. Jsem rád i za mysteriózní faktor. 75%

Padesátka (2015)

Snad poprvé co dávám novému českému takové hodnocení. Možná je to tím že jsem vyrůstal v generaci, která zbožňovala snowborďáky a jejich humor. Nevím jestli je to Kotkův první režírovaný film, ale opravdu zaperlil. Film je vynikající, člověk po chvíli pozná že se nejedná o nějaký srdce-rvoucí příběh, ale hodně vtipnou komedii zasazenou do příjemného horského prostředí. Scénář přijatelný, režie vynikající, hlášky legendární. Nějaký kameňák se s tímhle nemůže ani srovnávat. 80%

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Musím říct že z jedné strany jsem byl opravdu překvapen, ale také hodně zklamán. Film sám o sobě by byl na pět hvězd bez pochyby oproti ostatním filmům, ale jako pokračování takové legendární série? Ani náhodou. Příběh byl ohraný, v podstatě jsme mohli vše co se ve filmu odehrávalo vidět již v předchozích dílech. Chyběla mi tam epická hudba při klíčových momentech, záporák aka princ disney krasoň neměl co do sebe, jeho herecké výkony byly na nule a vůbec jsem z něj necítil temnou stranu jako třeba u Haydena Christensena. *SPOILER* Tu scénu kdy Han Solo umřel bych zrežíroval 1000x lépe, to bylo až k smíchu. A to nejhorší - co to bylo sakra za lightsaber duel? Dafuq? Choreografie nic, epičnost nikde a sitha si dává stormtrooper co našel meč? Dafuq? Dále jsem chtěl vidět zdrcenou Leju na kolenou když zjistila že je Han mrtvej, stejnou scénu jako jsem viděl u Padmé v předchozích dílech. Na druhou stranu to zas mělo dobré stránky, vizuální efekty skvělé, humor byl opravdu skvělý a hlavní hrdinka podala super herecký výkon. Ale na Star Wars film 2015 - špatné. 80%

Machři 2 (2013)

Další Sandlerovka jsem si říkal, to bude určo super rodiná zábava, první díl byl docela fajn. Jenže opak je pravdou. Film je naprosto nekoukatelný a za postavy je trapně i mě jak jsou nezábavní. Nejhorší film se Sandlerem co jsem kdy viděl. 10%

Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

Myslel jsem si že jsem toho viděl dost. Většinou když vidím nějaký opravdu stupidní pořad, chvíli se dívam a směju se těm lidem, jak stupidní jsou. Ale toto je moc, MOC. Jsem milovník počítačových her a pyšný hráč a toto mě opravdu uráží. Jako o čem to je? Proč to je? Kdo to je? Proč to točej? Jaký je smysl jejich zbytečných životů? a hlavně - Proč je to v televizi?. Otázky na které, obávám se, mi nikdo nikdy neodpoví. Na to se nedá dívat ani jednu minutu. To že hrajou world of tanks a týpek řekne - "Týý jo, hrajem to tady každej díl a tohle je poprvé, co jsme někoho zabili" je opravdu smutné. Poprvé co dávám 0%

Stahovák (2009) (pořad)

Youtube videa komentovaná klasickým pubertálním komediálním duem Mádl a Kotek. Všechny ty jejich blbosti a srandy co dělají jsou hezké, ale pořad pro mě poztrácí smysl vysílání. Věřím že pro 14 leté pubertální děti to je "cool" pořad, ale jinak zbytečné mi přijde. Nejvíce mě na pořadu obtěžuje to vysvětlování těch pojmů, to je fakt strašný. Normálně bych hodnotil jednou hvězdou, ale za moderátory dávám dvě. 35%