Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

Asi nejlepší film série o které nevím co si mám myslet. Podle mě by to bylo mnohem lepší jako seriál, aby se všechno vysvětlilo a aby jsem viděl tu válku i z jiné perspektivy. Každopádně děj byl napínavější než u ostatních dílů a ani jsem se nenudil. Zakončeni k mému údivu bylo více než brilantní. 80%

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Takhle má vypadat správná pohádka. Vynikající příběh, skvělé hlavní postavy a hlavně ta výchovná stránka filmu. Karlíkova skromnost a láska k rodině, negativní vlastnosti ostatních dětí a Wonkova láska k otci. Myslím si, že dnešní pohádky nemají zdaleka tokvý výchovný a zároveň napínavý faktor jako tahle. Mimořádně povedená pohádka. 90%

Útěk do divočiny (2007)

Brilantní film, který zobrazuje krásu "svobody", přírody i lidských vztahů. Chrisova zlost k rodičům šla vidět ve velké míře, možná proto se tak stranil od lidí, které měl ve skutečnosti rád. Jak bylo řečené ve filmu - po ztrátě syna se oba rodiče naprosto změní a strašně moc trpí. Snímek zobrazuje, jak je příroda nádherná a zároveň i nemilosrdná a že bez lidké pomoci nezvládnete vše, ostatně jako bez lidí nebudete šťatný. Neboť člověk je stvořen jako společenský tvor a sám žít nedokáže. 95%

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

První film jsem hodnotil lépe, protože ve svém směru byl jedinečný a výstřední a docela jsem se i bavil. Bohužel toto není můj šálek humoru. První polovina filmu mě vůbec nebavila, druhá ušla. Všechny ty momenty, kdy postavy mluvili gramaticky špatně a byl z toho vytvořen vtip bohužel v českém dabingu vůbec nefungovaly. Bylo tam pár vtipných momentů, jinak nic moc. Hlavní postava film táhne, jak po herecké stránce, tak po zpracování jeho postavy. Když se člověk nudí, tak neni problém film shlédnout, ale trochu lituju toho, že jsem na to šel do kina. Ale alespoň jsem si udělal hezký večer s přítelknyní. 65%

22 Jump Street (2014)

Pokračování docela vtipného filmu, na který se ještě tak nějak dalo dívat. Bohužel na toto se dívat nedá. Laciné holywoodské "cool" vtipy, u kterých se spíše budete cítit divně a bude vám za postavy trapně. Channing Tatum mi zde připadal jak kdyby hrál poprvé. Celkově trapné, děj naprosto irelevantní, film nekoukatelný. Scéna kdy Tatum chytil kulku do ruky a pak vesele visel z vrtulníku byla pro mě jediná směšná scénka a jen proto, že jsem nevěřil že je tohle někdo schopný natočit. Blbost nehorázná. 20% Edit: Komentář uživatele RedAK je naprosto nepravdivý, jsem úplně stejně normální člověk, jak on popisuje a tohle má blízko do odpad!

Vybíjená (2015)

Možná budu znít jako méně inteligentní člověk, ale opravdu mi vadilo že film nebyl o vybíjené, jelikož jsem vůbec netušil na co se to budu dívat. Říkal jsem si : "vybíjená, tu hru miluju, na to se kouknu". Jenže ve filmu se objeví asi na 10 sekund, zbytek filmu tam jen každej brečí nad svýma životama ubohýma. Vůbec mě nezajímá že to je podle nějaké knihy. 50%

Aj múdry schybí (1998) (pořad)

Netuším jestli je to tím, že nerozumím slovenskému "humoru" nebo tím že je pořad naprosto zbytečný , ale mám celkem obtíže se na to dívat, když to přítelkyně omylem zapne. Pro seniory, kteří toto vyhledávají je to nejspíš fajn podívaná, takže jsem rád že to má i svoje publiko. 35%

Everest (2015)

Musím říct, že vůbec nesouhlasím s komentáři "velkých ryb csfd". Možná Everest nemá to nejlepší herecké obsazení, nebo skvělé dialogy, ale mě si snímek získal vytvořením obrovských sympatií pro všechny postavy, bez vyjímky. Nejdříve jsem si myslel, že to bude klasický film, kde všechno dobře dopadne a uvidim nereálné chytání za ruku, když někdo padá z útesu. Takže mě Everest více než příjemně překvapil, snímek skvěle nastínil jak drsné to tam vlastně, protože jsem neměl sebemenší ponětí. Skvělá prezentace toho, že člověk tolik zapálený do takové věci je schopen nasadit vlastní život pro dosažení cíle. Nejlepší scéna rozhodně patří zabodnutí japonské vlaječky na vrcholek. Ke konci byl snímek chvílema i dechberoucí. Hodnotím pět hvězd za vyjímečnost a celkový feeling filmu. 90%

Babovřesky 3 (2015) odpad!

Nevim jestli se Troška snaží být vtipný nebo oslovit nejnižší inteligentní třídu českého národa, ale já nemůžu uvěřit že jsem to dokoukal. Viděl jsem pouze tento 3. díl, ale nemyslím si že to je srdceberoucí trilogie, bez které bych nemohl kouknout na samotný díl. Během celého filmu jsem nevěděl, jestli mam zvracet, nebo brečet a chvílema mi bylo trapně za ně. Opravdu hnus velebnosti a komentář uživatele MMR není vůbec objektivní, protože navzdory všemu ovlivnění na csfd, tomuto nemůžete dát více jak odpad! 0%

Temný případ (2014) (seriál)

První seriál s tak neuvěřitelnou emocionální hloubkou. Již od prvního dílu mě to chytlo a nepustilo. Seriál vás okamžitě naladí do fylozofické a trochu deprsevní nálady. Matthew McConaughey zahrál postavu Rusta Cohla na víc než výborně a upřímně mě ani nepřekvapuje že dostal oskara. Oba herci se skvěle doplňují a oba mají chytlavý příběh okolo jejich osobních životů. Musím zmínit i skvělé intro s výborným soundtrackem. Louisiana je zde vidět jako jsme jí nikdy neviděli. Celkový feeling seriálu je naprosto přirozený a zároveň depresivně-zajímavý. V mžiku to předběhlo nejméňe pět mých oblíbených seriálů v profilu. 100% (z toho většina je zásluha Matthewa)