Soudce (2014)

Emoce ve filmu pro mne určitě fungovali. V příběhu mě vše tak nějak uvěřitelně zapadalo a vyvolávalo tak ve mě silné pocity. Proto scénáristovi i režizérovi mohu nic jiného než smeknout poklonu. Z mé strany 4 a půl hvězdy. Hodnocení: 84%

Agresivní virus (2014) (seriál)

Kvalitní seriál, z mé strany spokojenost. Hodnocení: 79%

Špinavý prachy (2014)

Naprosto banální jednoduchoučký a navíc i předvídatelný děj. To ale nevadilo, protože to byl film, který svou místy hutnou atmosférou s vydatným přispěním Toma Hardyho skrátka upoutal. Hodnocení: 79%

Interstellar (2014)

Shlédnuto v kině. Silný zážitek, ale co se týče pochopení tak v něm jsem zůstal trochu na štíru. I když je fakt, že pokud člověk tak jako já někdy koukal na nějaké dokumenty o teoriích černých děr a fungování vesmírů tak úplně ztracen nebyl. Co se týče emocí tak ve filmu poměrně dobře fungovaly, ale přeci jen jsem v určitých momentech filmu trpěl pocitem zmatenosti, tak proto něco mezi 3-4 hvězdami. Hodnocení: 79%

The Guest (2014)

Podobný prožitek jako u Drive kde nebýt dokonalého soundracku k filmu film a tímpádem celý prožitek z něj by byl asi poloviční, jednu pecku ze soundracku bych zdůraznil a to, Annie - Anthonio (Berlin Breakdown Version). Jinak film obsahoval určité okamžiky a detaily, které byly výborně zvládnuty. Z mého pohledu slušný akční Thriller. HodnocenÍ: 77%

Equalizer (2014)

Jsem rozpolcen a nevím jestli dát 3 nebo 4 hvězdy. Je fakt, že tady déle chyběla takováta klasická akční one man show na kterou jsme v minulosti byli zvyklí. Nicméně akční sekvence se mi líbily a měli onu potřebnou dynamiku, Denzelovi jsem to věřil, protože dle mého názoru ten téměř nestárne. Hodnocení: 3,5 hězdy, 77%

Slídil (2014)

" I will never ask you to do anything I wouldn´t do myself :D". Neboli závěrečná věta takříkajíc charakterizovala celý film, který byl zářným příkladem úspěšného investigativce :). Film měl spád a držel člověka ve správném napětí Gyllenhaal mne jako zatím snad nikdy nezklamal. Hodnocení: 80%

Železná srdce (2014)

Ve stručnosti, splnilo to veškeré mé požadavky na povedený snímek. Kromě poslední dlouhé scény, která naštěstí nedopadla úplně po americku se film dle mého názoru povedl. Hodnocení:79%

Lucy (2014)

Jediné co bych filmu vyčetl je jeho krátká stopáž, ale díky tomu jsem měl alespoň pocit, že film neměl mrtvé místo. Bavil jsem se jím možná i o to více, že jsem od něho nic, díky někdy až přespříliš velké kritice místního velenáročného osazenstva vůbec nic neočekával. Hodnocení: 80%

Oculus (2013)

Na mě napětí ve filmu fungovalo, je fakt, že variací na to co by se mohlo stát v pozměněných stavech mysli může být miliony a zde se to navíc povedlo vhodně nakombinovat. Hodnocení: 78%