• Thriller

Hlas našich předků (2019)

vadila mi ta přemíra okecávání.A líbil se mi koment Arsenal83 z16.1.2021.Paráda!

Divize (2020)

gangsterka která strčí ty americké klidně do kapsy.Dosti tomu ubíral herec v roli Mendocy.Hrál toho grázla s takovou vervou až přehrával.Žlutý filtr na kameře ani nebudu komentovat.Santiago bojovník -  podobnost se Šlachtou bojovníkem ?:-)Temné kouty Ria=chudoba ,násilí.Žádné lítačky všechno reálné.To vždy oceňuju dosti vysoce i když třeba scénář drhne.

Ticho lovce (2019)

příběh nebyl nikterak dechberoucí ale měl svoje klady.Celkem dobrý scénář .Kdy nebyl velký prostor pro akce.Vše plynulo k předvídatelnému konci.Ale příšerná kamera kdy to opět vypadalo, že kameraman se vrátil právě z flámu notně podroušen.Absolutně diletantské záběry kdy záběr na dvojici byl takový,že jednomu z dvojice byl vidět v akci jen kousek hlavy.Něco mimo záběr dělal a nebylo vidět co i když to bylo zrovna točeno.Filmaři tomu nedávali váhu a proto so myslím ,že se to ani netočilo aby film šel do "světa".Minimum herců ale odvedlo dosti dobrou práci.Zaujalo mě to do posledního záběru také pro to,že tvorby z těch končin je jak šafránu.Oceňuji že film byl otitulkovaný

Pari (2020)

Tenhle příběh mě chytil od samého začátku.Velmi precizní scénář který se elegantně vyhnul scénám ,kterými by dotlačil diváka do nějakých emocí.Nechal diváka aby si udělal úsudek sám.Já jsem si nekousala nehty jak to dopadne,ale ten příběh jsem dosti prožívala.Už od prvních záběrů na letišti.Mám podezření. že scénář opravdu popisuje příběh který se stal.Jednoduchý ústřední motiv kdy se otec a matka vydají hledat syna který se dlouho neozval.Vše jen ztěžuje jazyková bariéra. Stinné stránka demokracie v Řecku

Bílý lotos (2021) (seriál)

Každá postava v ději si žila jakoby svůj život ale zapadala famózně do celku.I ty co se objevily a hned zmizely.Lidé kteří se dřív neznali jsou najednou spolu na ostrově odkud není úniku a musí žít spolu.Se svými starostmi a vrtochy ,které se většinou snaží přenést na druhé ,aby ulevili sobě.Ale chtělo to možná víc akčnosti ale na druhou stranu  - na něco většího tam byl docela malý prostor.Takže spíš se děj odvíjel komorně.Upadne v zapomění.

Sebevražedný oddíl (2016)

pokus o zfilmovaný komiks?Dělá to ten dojem .Spousta digitálu.Násilí.Za mě: i ty dvě hvězdy jsou moc.

Psi nenosí kalhoty (2019)

jak to ohodnotit -neumím se vžít do hlavy těch, co mají takové potřeby.Nechápu to.Je to dosti drasťák tyhle libůstky.A je vidno,že se tomu nevyhýbají ani lidé s vysokou inteligencí.Chvíli jsem si myslela že to Juha vyhledává kvůli tomu,že na prahu smrti vidí svou ženu.....

Browningův překlad (1994)

velice profesionálně natočený film.Od režie,herce,rekvizity a interiéry a exteriéry.Tohle si považuju!Příběh ze staré Anglie.Kdy slušnost v jednání byla na prvním místě.Úcta k učitelům.Inteligentní dialogy.