• Thriller

Perleťový knoflík (2015)

náročný snímek pro specifickou skupinu diváků.Na historii kmene pygmejů v Chile je nám podána zpráva že voda je to, co je součástí života na Zemi bez ní jsme nic. Samozřejmě vzduch a oheň.Ten si vozili všude sebou na loďkách.Jejich víra v duchy...Pak přišel bílý člověk!Úžasný nápad s pohledem ze Země k Vesmíru a opačně.

Tenkrát na Phuketu (2011)

příjemný film ve své kategorii ,velice dobrá práce herců.Prakticky zde platí,že i na malém jevišti se dá zahrát velké divadlo.Tvůrcům stačilo moře,kousek pláže ,něco málo pralesa. Švédové obecně nejsou nároční na prostor.Žádné šaškárny ale vkusně podaný humor.Film zvolte pokud chcete klidný večer.----9.2 2023 jsem měla možnost tenhle film vidět znovu  a těch pět si opravdu zasloužil.Jednoduchá vztahovka založená na tom že si Seveřani chtěli nahřát kosti užít si tepla  atd, atd

Stejně tak jiný jako já (2017)

záměr byl určitě dobrý ale spadlo jim to do klišé ,čehož se mohli vzdát.Zkrátka mi Evropané máme jiné chutě.

Čas smyslnosti (1995)

dokonalé to není ale rekvizitami, kostýmy i maskami,exteriéry i interiéry se tvůrci drží při zemi což dává snímku punc skutečnosti.Dokonce i Meg Ryan se vzdala svých unylých obličejů

Plakat smíchy (2009)

komik vlastně ani nebyl ústřední postavou ani motivem ale touha po pomstě až za hranicí fanatismu.Dobrá režie a práce herců

The Perfect Kiss (2018) odpad!

kdo to financoval? Ten by měl osazenstvo od scénáristy po režii nakopat

Svědectví vraždy: Na zdraví! (2007) (TV film)

Béčková třída :za čtyři.Díky fajnovému dabingu jsem byla spokojená.Dobrá kamera,skvělé interiéry a exteriéry a i herci se snažili.

Tady to musí být (2011)

Absolutně nechutný film kdyby se vystříhali tvůrci toho žlutého filtru nebyl by to takový humus -takhle to mělo punc něčeho vydáveného....některé situace byly odporné například blízký záběr nepříčetného Cheyenne, až tak blízký,že jsou mu vidět táhlé sliny v ústech.Takhle měl film dopadnout????Nevěřím!

Cirkus Columbia (2010)

epizoda ze země zničené válkou a aby to nestačilo tak se do sebe pustili i navzájem i když chudoba byla na obou stranách.Tvůrci se obešli bez nějakých srdceryvných scén i na humor zbylo.Určitě se podívám znova

Jmenuji se Sam (2001)

slabé dvě,role Pennovi podle mého vůbec nesedla