• Thriller

Smrtící rychlost (2018) odpad!

scénář se mi zdál dobrýale nasazení Travolty nebyl dobrý nápad.Travolta už je za zenitem.To není Belmondo.John mi vadil svojí vizáží,kdy působil dojmem digitální figurky a už i těm dokáží ajťáci dát lidský výraz

Stíny smrti: Přízraky z Le Havru (2018) (TV film)

velmi kvalitní epizoda.napínavá od začátku do konce .mě zaujala natolik že jsem si kousala nehty a říkala jsem si: kdo to byl?????okonce mě napadl i ten ústřední motiv ale že by až tak??A ono opravdu ano.Indicie byly v hrobě ,který vykopali archeologové...Skvělá režie,kamera,scénář.Sekundoval tomu všemu nej i excelentní slovenský dabing.Za mě spokojenost.

Poslední tango v Paříži (1972)

bohužel se na filmu podepsal čas.Viděla jsem ho před desítkami let a potom teď .Zajímavý je jen ústřední motiv ale zpracování je poplatné době kdy film vznikl.Dnes nemá svoji historii.Zkrátka zapadl.To není Kleopatra,Il gotopardo apod

S chutí Toskánska (2018)

Po slibném začátku to pustili filmaři poslední čtvrthodinu dolů vodou.Totální to zazdili .Připadlo mi, že nevědí jak příběh ukončit.Tak ho slátali co to dalo.Nehledě na to ,že kluka v roli autisty už hraní zřejmě unavilo.Byla to náročná role ale chtělo to obsadit profíkem.Ale finální scéna ,vyvrcholení soutěže byl jeden trapas.Ale technicky vynikající kamera,exteriéry a nedostižný slovenský dabing mi nedovolili abych dala ještě nižší hodnocení.Opravdu jsem zklamaná.Upoutávka na film mě velmi naladila...

Je to jen konec světa (2016)

pojednání o rodině v totálním emočním a citovém rozpadu.Zkrátka do odjíždějícího vlaku se naskočit nedá.A myslet si že z těch vypatlanců někdo pochopí větu :"Musím odejít!" jinak než na ni zareagují tak ,že začnou Louise překotně pakovat a je zřejmé že si oddechli že odchází.Je to prostě cizinec.Který narušil běh jejich podělaných životů.jen jsem si oddechla že scénář nepřipsal ještě vřeštící dětičky.Stačil vyšinutý Antoin..ani scénárista radši nezařadil scénu kde Louis oznamuje svoji smrt.To už si nikdo neumí představit jak by asi měli všichni zareaovat.Je to velmi specifický film pro intelektuály.Za mě :tohle téma chtělo jiné zpracování

Vraždy v Brokenwoodu - Série 6 (2019) (série)

poslední série a je mi to moc líto.Sledování všech jsem si užívala.Výkony herců,scénáře,kamera,režie a konečně i český dabing neměl chybu.

Spjaščije (2017) (seriál)

kdybych chtěla něco napsat musela bych opakovat napsané uživatelem Marius z 10.3.++++++.24.9.2020 -dopisuji=seriál měl být otitulkován než opatřen nevýrazným až šušlavým dabingem.A že Slováci dabing opravdu umí!

Stíny smrti: Tiché zločiny (2017) (TV film)

Tenhle díl patří jednoznačně mezi nejlepší z cyklu Vraždy v.....pokulhával výkon Berryho.Slovenskému dabingu bych tentokrát vytkla že ruch a hudba v některých momentech upozadily mluvené slovo.Ale jinak děj měl spád a dobrou zápletku

Disparus (2014) (TV film)

Dávám sice pět ale zas tak silné to nebylo.To se stává ,když filmem proběhne spousta herců na kterých je postaven základ děje.Ale dobrý scénář,režie a i kamera to podstatně zachránily.Výkony herců už byly poměrně slabé

My a Giulia (2015)

Celkově z toho vychází novodobá groteska.Děj jede jak po másle.Nemusíte přemýšlet proč je to jak to je a ne jinak.Já jsem se pobavila.Tak jako mě pobavili Profesoři zločinu kde hvězdil Edoardo Leo