• Thriller

Ariel: Návrat do Buenos Aires (2022)

Ani jsem to neviděla do konce.Už na začátku mě notně otrávil zvuk,kdy hudba řvala, doslova ,a dialogy vyzněly jak šepot

Kriminálka Kraj - Strašák (2022) (epizoda)

Nevím proč je seriál pro vysílání v Česku nadabován ze slovenštiny.Dosti tomu ubral na grádech.Viděla jsem  totiž tento seriál na slovenské televizi a tak nudně nevypadal.Nevšimla jsem si ,že by Slováci měli potřebu dabovat pro sebe české věci.

Osudové léto v jižní Francii (2016) (TV film)

Dala jsem nejdří celých pět ale stáhla jsem to na tři za francouzské fráze.To si teda překlad mohl odpustit.Jakože navést atmosféru?Nepovedlo se.

Zítřek bude dlouhý (2023) odpad!

takhle natočené příběhy mi nesedí.Zdlouhavé záběry,kdy herec je upřený do jednoho místa.Záběr trvá i tři minuty tak to je docela masakr.Nechutné scény spratků ,jak šikanují slabší....V kině bych to teda nedala.

Mateřství (2022) odpad!

už při scéně, kdy Clara rozbíjí nádobí ,mě to řádně znechutilo

Respekt (2023) odpad!

Tady se pokazilo uplně všechno.Scénář ,kamera a i režie.Hlavně tedy kamera.A dabing.

Poloviční šance (1998)

Tady se nedalo nic vytknout.Bylo pár scén kdy ano,ale to vše přebili živlové Belmondo a Delon.Kdy jsem až tady zjistila, jak se umí Delon odvázat.A bylo to tím,že ho sebou strhl Belmondo.Bezpochyby.A pomohl tomu i velice profesionální až čítankový dabing.A je mi docela líto příštích generací ,které se už s uměním dabingu našich předních herců nesetkají.Prostě už se na to neklade důraz  a ani to už nikdo nevyžaduje.Přijde mi to tak.P.S.Bezchybná kamera.

Dealer III (2005)

Tak tohle bylo řádné psycho.Všechno v reálu ,žádné přítmí až tma. To se nedá popisovat,to se musí vidět.Tohle srazilo na kolena všechny holyvúdské srágory.Tady se snaží ochcat jeden druhého a ten pomalejší má jistotu, že přijde o kejhák! Musím se na to podívat ještě jednou ,ve dne.Ale ty závěrečné scény asi zase nedám! Je to moje top mafiánka spolu s Bojem sněžného pluhu s mafií.

Farmárska revue (2010) (pořad)

tenhle pořad si nenechávám ujít! Tuhle sobotu ,17.8.2024, jsem se na stará kolena dozvěděla, že i kráva je plemeno  limuzína a i tak opravdu vypadá. Fakt.Uvidíte ji na Agrokomplexu.Je to fešanda.Jinak  pořad přibližuje život farmářů s Green Dealem..Který slouží jen k omezování farmaření.Věděli jste, že plevel starček, který se vyseměňuje,neposekaný na loukách, zabíjí koně?Rozkladem jater?? Jinak příjemná práce moderátora a potěšilo mě,že byl i oceněn. A určitě by neměl komentovat tenhle pořad ten,co práci v zemědělství nerozumí.A není schopen přijmout fakt, že krávu prostě nevypneš a nejedeš na dovolenou.Práce v zemědělství je zodpovědbnost za živého tvora. A jedna kravka je užitečnější než sto aktivistů.Co vylévají mléko na zem v supermarketech

Monty Don: Moře zahrad u Jadranu (2022) (seriál)

Další dokument na moje oblíbené téma. Tady vidíme, jak je těžké na bílých skalách cokoliv pěstovat.