• Thriller

Závod s časem (2013)

Tenhle příběh ocení milovníci bouraček nadupaných aut a adrenalinu.Hawke má smůlu na kvalitní scénáře.

Ženy, které flirtovaly (2014)

Scénář se podle mě vymkl čínské lajně a jel na roadu západního klišé.Asi přímo čítanková parodie.Teda podle těch kuponů. :-) Nevím jak bych film dala ,pokud by bylo venku hezky a ne že sype sníh a je řádně mrazivo  - takže sedl tento film a k tomu punč.

Alelujá (2022)

Vidíme do jakých barev zahalili název filmu a účast Toweye nám naznačí o co asi tak zhruba půjde.A začíná mě iritovat že mého oblíbence Toweye , i když je ve skutečnosti gay ,obsazují stále do rolí kde vystupuje jako gay....,umí zahrát i jiné role.Na to ,aby ho zaškatulkovali, toho umí víc! Jinak myslím,že popsání života v zařízení pro seniory a i následný zločin na starém člověku je na zvracení.Nikdo neví dne a hodiny kdy se tam octne.

Studené nohy (2018)

Jako komedie dobré a i ten pes si zařádil

Zločin - Epizoda 3 (2015) (epizoda)

ve třetí sérii se jednalo jen o to, jak se vyřeší vztahy mezi jednotlivými postavami ,které se postupně objevily v epizodách ve všech sériích

Piece of My Heart (2022)

Příběh mě spíš znechutil.Postava Irmy byla prezentovaná spíš jako zahlcená závistí,zlobou.Každý nemůže být první.Nakonec to dopadlo tak,že příběhem se mihla upozaděně postava jiné baletky.Která nakonec v tom věčném souboji Irmy a Olgy zvítězila.Tuším Rodrigezová.Gesto v posledním záběru s lahví alkoholu jsem pochopila tak,že jako : a máš to!

Neznámý muž (2022)

Daisuk dostal dar života, ale nechtěl ten svůj,jak tam zaznělo.Nejdřív jsem měla rozpaky ze jmen a potom z celého děje.Chvílemi jsem v tom měla docela hokej a když se začaly prolínat dějové linky minulosti a přítomnosti a celkově i délka příběhu, který byl nacpaný postavami ,tak  mě dorazil poslední záběr na obličej. který měl ,podle mě,v očích otázku : kdo jsem to já?Celkově velmi inteligentní scénář specifický Japonsku.Otisk vlhké dlaně na studeném podkladu,který se postupně ztrácí až nezbude nic.Tak jako identita každého z nás.Obraz šťastné rodinky, kdy právě z ženina telefonu náhodou odhalil muž ,že je paroháč a dál hrál roli šťastného paroháče......Japonci ,našponovaní proti korejským přistěhovalcům , to už byl bonus navíc.

Olga (2021)

Ústřední motiv,který mnohým unikl,by, že příběh vyprávěl o nadějné sportovkyni které se zhroutil po úrazu svět ,ale dokázala se se tomu postavit a svůj um předávala dál...no a jako bonus jsme dostali tu politiku.Člověk dře a dře, dává tomu vše a najednou je konec to s politikou nemá nic společného.Tečka.

Turné (2010)

Vcelku málo vysílaný film s Amalricem.Mě přijde jako vydařený.Amalric si ho napsal sám pro sebe, tak jak mu příběhy sednou."Umělkyně "toho moc nepředvedly dokonce se ani nijak nepoložily do toho, aby mávání nějakým kusem oděvu mělo eleganci...

Vigil - Episode 2 (2021) (epizoda)

Zde si tvůrci vzali na paškál práci aktivistů.Ale jestli to bude takhle pokračovat dál, kolik bude mrtvých???