Jack Reacher: Nevracej se (2016)

30% něco tak nudnýho, bez děje, bez zápletky se jen tak nevidí.Máte-li dvě hodiny života navíc rozhodně je využijte jinak. Celé to působí jako velice slabý odvar slabého seriálu JAG.

Případ Sloane (2016)

100% parádní soudní drama s pointou. A Jessica Chastain jako ultramrcha je taky výborná.

O kuřatech a lidech (2015)

70% trošku moc úchylnej horor / komedie. Prostě mi to úplně nesedlo.

Paterson (2016)

80% každodenní opakující se rutina naivního autobusáka. Po cca 10 minutách jsem si začal přát aby to teroristický netáhlo,kop do prdele, když mu místo pohlavního styku podstrkuje tu uslintanou bestii.

Skleněné peklo (1974)

60% dá se o filmu z r.74 říct, že není naivní? Ano! Ale ne o tomto.

Circle: Uzavřený kruh (2017)

40% demence tohoto filmu spočívá pravděpodobně v demenci knižní předlohy. Vyprávěnka o zlém nadnárodním korporátu jak vystřižená z příručky Takto to u nás opravdu nefunguje. Další důkaz, že americký střední proud je na tom nejhůř za posledních 50 let.

T2 Trainspotting (2017)

75% zábavná sonda do života londýnské spodiny. Jen hluboké mudrování hlavního hrdiny si mohl nechat režisér od cesty.

Šílený detektiv (2007)

40% nudná pohádka o detektivovi, který u každého člověka vidí jeho vnitřní osobnosti.

Experiment Belko (2016)

85% zručně natočená variace na téma uvězněné skupinky lidí, kteří se snaží dosta na svobodu. Něco mezi Kostkou a Experimentem.