Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
11 fanoušků
/ 5 bodů
Crankenwagen
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Animovaný
Dokumentární
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Velká Británie
Francie
Česko
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Samotáři
(2000)
Grandhotel Budapešť
(2014)
La La Land
(2016)
Interstellar
(2014)
Temný rytíř
(2008)
Láska nebeská
(2003)
Těžká puberta
(2019)
Snídaně u Tiffanyho
(1961)
Big Lebowski
(1998)
500 dní se Summer
(2009)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
5 bodů
Fanklub
(11)
uglug
domcaflek
DavidUrbanCZ
CaptainOat
Tomas.Neuman
jacob_urban
Babtucha
Vojta.Voves
Ilu
lasucks
Dunkin
Časové pásmo bylo změněno