Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
6 fanoušků
tomaspa
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Dobrodružný
Sci-Fi
Fantasy
film
USA
Velká Británie
Nový Zéland
Německo
Indie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
Transformers
(2007)
Piráti z Karibiku: Na konci světa
(2007)
Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna
(2011)
Scary Movie: Děsnej biják
(2000)
Harry Potter a Princ dvojí krve
(2009)
Rychle a zběsile
(2001)
Top Gear: Nejhorší auto všech dob
(2012)
Top Gear: At the Movies
(2011)
James May na Měsíci
(2009)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Fanklub
(6)
Tarpan
MarcelaSesta
SpongeQ
Dedy12
teriisek12
NympCZ
Časové pásmo bylo změněno