• Thriller

Na návštěvě (2015)

Found footage o rodinném setkání po dlouhých letech prarodičů s vnoučaty, kteří se nikdy neviděli. Jenomže co když jsou "babička s dědečkem" vyšinutí blázni?!

Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015)

Nebyly to jen dlouhé záběry kamera-kuchyně nic kamera-ložnice nic kamera-dětský pokoj nic jako to u předchozích dílů bývalo (kromě dílu Prokletí ten byl podle mě stejně nejlepší) pořád se tam něco dělo a film měl i docela povedené efekty, jen je problém, že kromě klasických lekaček mě nic víc nevyděsilo.

Tales of Halloween (2015)

Tak to se povedlo, i když to je myšleno humorně, ale i tak to mělo dobrou halloweenskou atmosféru.

Purpurový vrch (2015)

Horor to nebyl, spíš to fantasy, jinak mě to bavilo, ale čekala jsem víc, proto slabší čtyři.

Zkouška (2009)

Po celou dobu udržoval film moji pozornost a nenudila jsem se, za to bych dala pět hvězd, ale zklamala mě ta pointa na konci.

Zatímco spíš (2011)

Tak teď nevím jaký film byl první jestli tenhle nebo Intimní past (2011) , ale oba filmy jsou skoro stejné.

Sinister 2 (2015)

Vzhledem k tomu, že tu je spíš více negativních hodnocení a dokonce i nějaký ten odpad tak jsem radši od toho moc nečekala, ale je to přesně naopak. Skvělý druhy díl, který navazuje na první, nechyběla mrazivá hudba a potěšilo mě že hlavní roli dostal James Ransone z prvního dílu. Takže za mě spokojenost.

Závrať (2009)

Taková vyvražďovačka lidí kteří se chovají jako blbci.

Exeter (2015)

Bylo to jako parodie, chtěla jsem dát odpad, ale za ten konec jednu hvězdu dám.