Aeon Flux (2005)

Tento film ozaj nedokáže zaujať, pozeral som ho na trikrát aj to len kvôli Charlize, inak by som si toľkú námahu nedal.

Agentky D.E.B.S. (2004) odpad!

Dokonalá stupidita. Absolútne mi ušla pointa, resp žiadna tam nebola.

Alias (2001) (seriál)

Skvelé charakteristiky postáv (najviac sa mi páčil Ron Rifkin), úžasná akcia a z dlhodobého hľadiska dosť chytľavý dej. Výborný seriál u ktorého som si nenechal ujsť žiadnu časť.

Americký gangster (2007)

Ozaj neviem... Všetko to vyzeralo pekne, no od úvodu až do konca som sa nudil a to filmy takéhoto žánru sledujem rád. Netuším kde je chyba, aj preto s hodnotením ešte počkám a pozriem si to minimálne ešte raz. Po ďalšej projekcii udeľujem nasledovné hodnotenie. Ten film je v podstate dokonalý. Všetko je presne tak ako má byť a táto devíza je zároveň aj mojim dôvodom, prečo nedávam plné hodnotenie. Totižto na úkor tejto dokonalosti Scott akoby zabudol na seba samého. V tejto snímke som ho totižto akosi necítil, len som sledoval obrázky, ktoré síce boli úžasne no bez duše.

Andělé a démoni (2009)

Zatiaľ najväčšie tohtosezónne sklamanie. Dokonalá fraška, na ktorej sa bohužiaľ spolupodieľal môj obľúbenec Tom Hanks.

Avatar (2009)

Prelom sa nekonal. Cameron pre mňa už asi navždy ostane "len" ako otec Terminátora. Iste, ten film bol po technickej stránke zvládnutý dokonale a určite za to bude odmenený aj nejedným oscarom. No pre mňa to bolo dosť chladné divadlo, ktoré obsahovalo prílišné klišé a zmes všemožných filmov (Pán Prsteňov, Star Wars, Jurský Park,...). Chcel by som už od Camerona vidieť aj nejakú poriadnu drámu. Snáď ma potom o svojej genialite presvedčí.

Babovřesky (2013) odpad!

V Kameňáku boli aspoň vtipy...

Bathory (2008)

Po druhej projekcii musím jednu * ubrať. Tento Jakubiskov nezdar sa až príliš snaží, no snaha je to márna. Dokonalý príklad toho, ako pekný obal predá aj tú najhoršiu knihu.

Batman a Robin (1997)

Tak ako Burton Batmana zrodil, tak ho Schumacher pochoval. Hviezdička len za sexi Umu.