Méďa (2012)

Mám slabosť pre Milu Kunis :) .............. a tiež pre vulgárnych plyšových medvedíkov :)

Na věky věků (2012) (seriál)

To na čom boli postavené Piliere Zeme tu absentuje. Hovorím o veľkolepej výprave. Ak by seriál nebol natočený na motívy známeho námetu, tak by zapadol prachom.

Bitevní loď (2012)

Snímka má svoje kvality, ale... je až nechutne bay-ovská. Tiež ma prekvapil nie naplno využitý potenciál najzaujímavejšej postavy v podaní Liama Neesona (v strednej časti filmu sa úplne vytratil). A na to, že logika niekoľkokrát "pokulhávala", sme si už aj popri iných akčných filmoch stihli zvyknúť :) Dalo by sa to zhodnotiť asi takto: Prvá polovica Armageddon, druhá Transformers.

Titanic II (2010) odpad!

Skrátka mi to nedalo a musel som si to pozrieť :D

Můj bratranec Vinny (1992)

Jedna z najlepších komédií aké som videl. A to som ju vzhliadol prvýkrát po 20 rokoch od jej vzniku :) V tomto filme všetko dokonale funguje.

Tintinova dobrodružství (2011)

Rovnaký prípad ako Cameronov Avatar. Technická dokonalosť bez duše a s príbehom, ktorý ničím neprekvapuje. Škoda, Spielberg totiž dokáže omnoho viac...

Drive Angry (2011)

N.Cage je drsný, A.Heard je sexy, W.Fitchtner je cool. Ja som sa pekelne dobre bavil. Guilty pleasure.