Expendables: Postradatelní (2010)

Áno, presne to som chcel vidieť!!! Chlapci nestratili nič zo svojej charizmy a ani svalov či vtipu. Výborná jazda, dúfam, že sa dočkám pokračovania...

Machete (2010)

Som sklamaný... Nie žeby to bolo zlé (navyše po predošlom projekte Rodrigueza) avšak moje očakávania film nenaplnil. Ale viete ako to je, ak sa na niečo strašne tešíte...

Jak vycvičit draka (2010)

Chaa.... a to som si myslel, že už žiadnu rozprávku nebudem mať radšej než Shreka :-))) Bolo to V Ý B O R N É.

Zvonilka a ztracený poklad (2009)

Prvá časť ma uchvátila, no táto druhá ma dorazila. Je dobrodružnejšia, čím sa otvoril priestor pre širšie publikum a je minimálne rovnako zábavná a roztomilá ako aj časť prvá. Neskutočne sa teším na ďalšie pokračovanie, tú vílu som si skrátka zamiloval :-)))

Zvonilka (2008)

Ja viem, že to je až príliš babská záležitosť, no tá roztomilosť musí dostať každého..... a tie farby!!! No proste krása.

Prokletí domu Winchesterů (2009)

Atmosféra, ktorá sa z filmu na nás valí, je fakt dusná, navyše tomu dopomáha hudba a záver filmu poteší, no všetko ostatné ide niekam do prázdna. Škoda.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Kvalitné 3D nestačí! Príbehovo bol snímok prázdnejší než pohárik Braňa Mojseja. Navyše, Anderson tentoraz vôbec nepochopil o čom Resident Evil vlastne je. Veľké sklamanie a priznám sa, že neočakávané. Pre úplnosť dodávam: film som videl v kine v 3D.

Crazy Heart (2009)

Dlho som váhal, či prihodím aj štvrtú hviezdu, no nakoniec ma Jeff Bridges presvedčil. Skutočne podal skvelý výkon a teraz viem, že oscar je v správnych rukách.

Michael Jackson's This Is It (2009)

Plné hodnotenie! Nie za kvalitu dokumentu ale za Michaela samotného. Bol to kráľ, úžasný umelec, ktorý vedel čo robí, ako to robí a prečo to robí. Hudbou žil a svojou hudbou naplňal životy aj iných. Taký ako on sa rodí jeden za tisíc rokov.

Vlkodlak (2010)

Krásne efekty, kvalitné herecké výkony, nie najhorší scenár a obstojná réžia. Ak to spriemerujem, tak sú to štyri hviezdy. Navyše temný nádych filmu hodnotím pozitívne. Film ma bavil, keďže aj jeho tématika mi je blízka. Určite si to ešte pozriem.