Smrtící andílci (2002)

Veľmi pekný akčnák skombinovaný s dobre zvládnutými emotivnými momentmi. Dejovo to nenudilo a hudba mi do toho sadla dokonale. Trošku mi to len prišlo ako by sa ten film skladal z dvoch rôznych častí, chcelo to prekotviť o čosi lepšie, ale celkový dojem je veľmi dobrý.

Kronika rodu Spiderwicků (2008)

Do tohto som nešiel s veľkými očakávaniami, no o to viac som bol prekvapený. Bolo to milé, vtipné a miestami aj trochu strašidelné. Oddýchnuť sa pri tom dá dokonale.

Svůdné zombie (2008)

V tomto som nič umeleckého nepostrehol. Englund sa to síce snaží povýšiť, ale jedna lastovička leto nerobí. Mne to prišlo dosť nudné a trápne, aspoň že tie striptérky za niečo stáli...

Mlha (2007)

Bol som zvedavý, čo predvedie Darabont s ďalšou Kingovou adaptáciou a dopadlo to znova výborne. Celý film som tŕpol a s napätím čakal, čo sa bude diať ďalej. Výborne zahrané (najmä M.G. Harden) a záver, ktorý výraža dych, mi nedovoľuje dať menej než 5*

Wanted (2008)

Obsadenie a námet si vyžadovalo viac, než sa mi dostalo. Škoda mohlo ísť o najlepší akčný počin roka. No určite to nie je film hodný zatratenia (minimálne kvôli Angeline nie:-)

Zapomenutý ostrov (2008)

Bolo mi ľúto Jodie Foster. Na môj vkus hrala príliš kŕčovite a neveril som jej ani jedno slovo, ani jeden pohyb. Scenár akoby zbúchaný narýchlo a film ako taký mi nedal nič. Film ideálny pre cieľovú skupinu 10 až 14 rokov.

Dům voskových figurín (2005)

Klišé, klišé a ešte raz klišé. Múzeum bolo ozaj pekné, avšak scenár nestál za nič. Nebola to síce filmová katastrofa, no k úspechu nestačí pár pekných tvári, zaujímavých vrážd a niekoľko litrov krvi.

X-Men 2 (2003)

Nemať slabosť pre mutantov, tak by to možno za 5* nebolo :-)

Rodina Addamsova (1964) (seriál)

Som obrovský fanúšik čierneho humoru a tu sa mi ho dostávalo plnými dúškami...