John Wick 2 (2017)

Ačkoliv nemusí být pro každého, tak John Wick 2 splňuje vše, co si přeje fanoušek akčních filmů. Choreografie bojových scén je naprostá dokonalost.

Semestr (2016) (seriál)

Semestr končí (ten na streamu) a existenciální zpověď ze života mladých prostřednictvím sociálních sítí rovněž

Neon Demon (2016)

”Beauty isn't everything. It's the only thing.” Audiovizuální gore západní (módní) kultury. Naprostá homogenizace žen - musí být bíle, perfektní a ochotné udělat vše. Retro wave hudba vás přivede do transu a skvěle koresponduje s tím "glamorous feeling", kterým se film snaží tak ohromit (a že se mu to daří sakra dobře). Nicméně jsem i tak čekal, že to bude taková Lynch-ovka, ale postavy tady jsou podstatně prázdnější;těžko říct, či špatný scénář, nebo záměr dosáhnout co největší autenticity ( ^^ )

Snowden (2016)

Are you there, Democracy?

Vlk z Královských Vinohrad (2016)

Je mi jasný, že většina filmových intelektuálů bude stříkat hvězdičky blahem, ale já se, až na pár vtipných vyjímek, spíš nudil. Refence zajímavé, ale k čemu to, když je ne každý postřehne. Účelově odporná kamera mě dost mrzí. Takže asi tolik k té jejich metamorfóze. ad. Kulturní vsuvka. Během prémiery sebou dva tvůrci málem švihli o zem, dalšímu se to nakonec podařilo, a dva se málem propadli oponou. Bžunda #kvík2016

Démoni (2015)

Skvělá práce s kompozicí a zvukem. #kvík2016

Deadpool (2016)

Reynolds a T.J. Miller jsou dvě avokáda, které když se smíchají dohromady vznikne luxusně ucelená, ostře-pikantní komedie, lehce posypaná romantikou. Tento výsledný produkt je následně servírován jako kebab, po kterém Vás bude ještě hodně dlouho bolet prde... ehm, teda celé tělo.. Neskutečná FAN MADE (ne)Marvelovka

Between (2015) (seriál)

Všichni lidé s věkem nad 22 let zemřou a mladí přeživší truchlí s "heštegem" #RestInPeace. Ani se jim nedivím, i mě ta nenadálá mozková dysfunkce obyvatelstva nechala chladným. P.S. Co se dnes děje s herci? Proč se všichni tváří, jak kdyby přišli z konkurzu na Twilight? To se dneska do teenage filmu/seriálu obsazují jen kvůli tomu? Vědět to, tak jsem mohl mít dveře do Hollywoodu otevřené už dlouho.