• Fantasy

Daredevil - Tma na konci tunelu (2016) (epizoda)

Já si řikal, že mi ten herec k dobrýmu plukovníkovi nějakej nesedí, jelikož vždycky hrál nějaký zm*dy, ale že je teda Blacksmith? No nějak jsem to celý nepochopil, ale jinak jsem se víceméně opět bavil dobře. Akorát už mě ty souboje tolik nedostávají.

Arrow - Za minutu dvanáct (2016) (epizoda)

Takže Laurel jo? Ten konec byl celkem smutný určitým způsobem, jelikož k Laurel nějaký vztah mám, ale také se mi nechce věřit, že by zmizela natrvalo ze seriálu. Smrt přece v komiksech neznamená nic. Leda že by měli plány s Royem..No hlavně ať už vypadne ten Spartanovo brácha, ten je děsně otravnej.

Volejte Saulovi - Na komoru (2016) (epizoda)

Naprostá bomba, ten Saul před vlajkou? dokonalé, ostatně jako všechny jeho (nejen) právní kličky. Ovšem stojí mu to všechno i za smrt vlastního bratra? Kim mě překvapila, že Jima bránila před Chuckem, i když musela vědět, že to udělal, ale vlastně byli na vině oba. Nečekal jsem, že bude taková pecka i z tohohle a těšim se na třetí sérii. Tam už začne i Mike pořádně zabíjet dle mého...

Hra o trůny - Rudá žena (2016) (epizoda)

Klasicky rozjetý první díl hned se třema mrtvolama. Daenerys fajn, ale v minulé sérii mě nejvíc zaujala Tyene, která tady moc prostoru nedostala. Ta sice o železný trůn nebojuje, ale tak fandím jí. Jinak asi nic extra, krom klasických hlášek Tyriona a Varise. A jedním wtf :D.

Daredevil - .380 (2016) (epizoda)

Zvolněné tempo. Tentokrát bez Fiska, takže opět vládl Punisher. Kdy už si nasadí tu lebku? btw Elektra s dýkama super!

Daredevil - Muž v krabici (2016) (epizoda)

Myslel jsem si, že to už lepší být nemůže, ale prostě jakmile je někde Vinc jako Wilson Fisk, jde z toho mráz po zádech. Nevim z čeho mám větší vítr, jestli z něj nebo z Punishera, ačkoliv ten teď spíš ochraňuje. Už se nemůžu dočkat jeho lebky na hrudi! V tomhle díle mě asi nejmíň zaujala Elektra, ale zas ty její pověstné dýky, snad je od teď bude používat. A ty hororový vložky, prostě paráda, ačkoliv mi trošku bouchaly do očí, jestli se to sem vůbec hodí. Už se nemůžu dočkat dalších dílů a přitom si to takhle hezky šetřím.

Flash - Proti Zoomovi (2016) (epizoda)

Takže Jay Garrick v seriálovým vesmíru neexistuje. Mně se náhodou tento krok líbí, alespoň nějak překvapili ortodoxní fandy a nadšence do konspiračních teorií. A Zoom má naprosto luxusní oblek, když jsem si ho prohlédl v klidu a bez masky a modrých blesků. Kéž by Wally umřel, škoda, že z něj bude Speedster.

Daredevil - Sedm minut v ráji (2016) (epizoda)

Neskutečný díl a zatim asi nejlepší vůbec co se týče nějakého toho strhnutí diváka do naprosté katarze ze zážitku. Punisher je neskutečně dobrá herecká volba. Já opravdu Bernthala doteď moc nemusel, ale Marvel z něj dokázal udělat tak skvěle pasujícího herce do téhle role, že se to až nechce věřit. A Fiska jsem vůbec nečekal. Tajně sem doufal, že se objeví ve finále a udělá nějakej megatwist na třetí řadu, ale ta finální scéna z minulého dílu byla bombastická. Nehorázně se těšim, až se z něj stane Kingpin se vším všudy v bílém obleku a gentlemanskou holí. A Punisherovi bude sekundovat Bullseye, jelikož Frank dostane vlastní seroš. Jej to bude pokoukáníčko, věřim tomu.

Volejte Saulovi - Uno (2015) (epizoda)

Začátek pomalejší, místy i nudný, ale skvělý konec pilotu. troll! don´t feed him! :D :D