Doktor Strange (2016)

Ze začátku filmu jsem si říkal že Marvel nám připravil zase nějakou novou marvelovku tentokrát s novým členem Avengers (možná?). Upřímně jsem očekával něco slabšího ale film mě nadmíru překvapil. Těším se na další filmy s Doctorem Strangem! Hrozně mě fascinuje jeho homor jeho síla a to filmové zpracování je výborné. Nemůžu nic víc než jen všem doporučit :) 6/5* Mám z toho stojáka!

Nedotknutelní (2011)

Tenhle film si vážně zaslouží své hodnocení je to výborné propojení dramatu a komedie jen málo věcí mě dokáže rozesmát ale tenhle film to dokázal svými vtipy v dramatických scénách. Výborný příběh nedokážu uvěřit že tento příběh je podle skutečné události. Výborný filmový kousek a líbí se mi že je vněm zasazená světlá stránka marihuany. Film ode mě dostává 6/5* takovýhle film dlouho znovu nevýjde :)

Warcraft: První střet (2016)

Na tenhle film jsem čekal 8let co jsem hrál wowko. Jsem sklamaný pro někoho kdo nezná příběh to musí být skvělý zážítek ale když někdo zná příběh tak moc jako já film si neužijete protože takováhle změna v příběhu je naprosto příšerná! Film byl skvělý úžasné zpracování propracované efekty ale ze strany příběhu nelogické sice chápu proč ten příběh změnili protože by ten film musel být daleko delší. Další věc kterou musím vytknout je špatné představení postav. Ale i tak nejlepší film podle hry všech dob. 3,5/5* menší nadprůměr

Captain America: Občanská válka (2016)

Film byl skvělý ale nějak mi tam chyběla ta akce na souboj mezi avengery jsem musel čekat až skoro ke konci a navíc nebyl ani tak brutální jak jsem si představoval. Ukázal se tady i spiderman zase s jiným hercem a ted ke všemu ještě otravnější než předtím. Příběh byl zajímavý ale proto že jsem se na film moc těšil přečetl jsem si online komiks tak jsem od filmu očekával to samé jenže jsem se zmýlil. Film byl dobrej i přes nějaký věci co mě srali jsem si film užil 5/5*

Babovřesky (2013) odpad!

Panebože! To byla taková píčovina že jsem si chtěl nalít savo do očí a potom si probodnout uši něco tak debilního mohl napsat jen Troška. Tohle vytvářím každej den ráno na záchodě přesně takovouhle sračku, tohle se mi nemůže líbit i pod vlivem drog ! a to jsem to fakt zkoušel ! Kurva vezmu kameru a půjdu do své vesnice natáčet sračky bez vtipu a udělám ztoho film! Tenhle film mi rve koule odpad!/5*

Nespoutaný Django (2012)

Příběh tohohle filmu se odehrává v Americe pár let před tím než začala občanská válka.Hlavní postavou filmu je Django negr který dostal volnost od dr. Schultze lovce hledaných lidí dříve zubaře. Jamie Foxx vtomhle filmu předvedl úžasný herecký výkon a taktéž i Leonardo DiCaprio který hrál otrokáře který mi občas připadal trošku šílený. Film doporučuji i přes ten trošku suchý konec. 5/5* Výborné

Příběhy Cheeche a Chonga (1980)

Zábavný film který se točí většinou okolo marihuany není nic lepšího příběh je naprosto jednoduchý film se spíš snaží o to aby vás zabavil tomu se ani nedivím když se o režii staral Tommy Chong který hrál i hlavní postavu. Ale ani jeden znich se do role nemusel vžít protože oba už jsou prostě takový jako ve filmu jen by mě zajímalo jestli se jím tito příběhy doopravdy stali. Ale pozor tenhle film si užijete jen když si dáte ktomu brko. 3/5* průměr

Hra o trůny (2011) (seriál)

Ze začátku jsem tomuhle seriálu nedával takovou pozornost ale když jsem jednou v noci se neměl na co dívat tak jsem se podíval na první díl zaujalo mě to tak jsem se podíval na další a nakonec jsem už ráno měl shlédnutou skoro celou 1.sérii vtomhle seriálu najdete vše co fanoušek fantasy potřebuje! Poutavý příběh, úžasné herecké výkony a taky hlavně smrt Seana Beana! co víc si můžu přát? Snad jen to aby přestali postavy které mám rád vtomto seriálu umírat! Ale to je chyba autora knihy tedy předlohy pro Hru o trůny George R.R. Martina. Tenhle seriál je prostě fantastický nářez ! Doporučuju se podívat ! 5/5*

Lemmy Forever (2010)

Můj nejoblíbenější dokument a to neříkám jen proto že se na dokumenty dívám málo kdy, vtomhle filmu se dozvíte jak vypadá normální život nyní již mrtvé metalové hvězdy Lemmyho Kilmistera které jsem já mimochodem velkým fanouškem! Film pro mě jako pro fanouška byl záživný a vždycky když se zde objevila jiná metalová/rocková hvězda která mluvila o svých zážitcích s Lemmym jsem málem umřel smíchy protože poslouchat jak Lemmy v mini džínových šortkách se ohnul. Výborný film 5/5*

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Hobit je filmová série můj nejoblíbenější díl znich je pravděpodobně tenhle kvůli skvělému příběhu který napsal R.R.Tolkien a kvůli výborným hereckým rolím jen je to vcelku velká změna proti Pánu Prstenů který byl natočený víc akčně Hobit mi spíš příjde jako nudný film u kterého jsem často přepínal z filmu na facebook scénář mohl být lepší kniha mi vtomhle ohledu přišla o hodně lepší, film podle mě sklidil velký úspěch jen proto že je to návrat do středozemě kdyby vyšel napřed Hobit a né Pán prstenů řekl bych že film by nebyl tak úspěšný. 4/5* nadprůměr