Božská extáze (2010)

Ortodoxní židi z new Yorku pašující drogy? wow, takové téma by mě nenapadalo, i když je to podle skutečné události. Zajímavé detaily z života ortodoxní komunity a rozdíl se "zkaženým" světem drog nevyváží né moc zajímavý zbytek filmu. Slabší 3*

4teens (2011) (seriál)

Zdá se, že někteří jsou tady přehnaně nároční. Na televizní seriál na pár večerů u ČT1 dost dobrý, zajímalo by mě, jak by musel vypadat takový seriál natočený s mladými herci,aby ubylo těch odpadů a 1*. Já dávám lepší 3* a jsem spokojený.

Horké léto (2009) (TV film)

Latinskoamerický Sex ve městě-3 kamarádky,čekání na pana dokonalého,nevěra,těhotenství,vztahy,adopce, etnické zvyšování sebevědomí. Radši si pusťte nějaký díl ze sexu ve městě,uděláte líp. lepší 2*

Ať žije republika (1965)

Konec války očima malého kluka, jeho fantazie, vzpomínky, zážitky. Nebýt tendenčního rusové kamarádi a ztělesnění ušlechtilosti,řekl bych snad i pravdivý příběh plný tvrdé reality zaobalené dětskou představivostí.

Velký třesk (2010)

Nudná komiksová detektivka, kde se motají diamanty,box, fyzika,striptýz a láska. Zajímavý mix herců, ale Antonio hraje nevýrazně a celý film je tak nějak špatně uspořádaný. 2,5* a zítra si nebudu pamatovat, že jsem něco takového viděl.

Rammbock (2010)

Zombíci, jeden barák, nesympatický německý "hrdina"=>nepodařený REC, pár zajímavých nápadů s tlumením přeměny a boje se zombíky. Ještěže to mělo jen hodinu, už tak se to táhlo pomalu.

Kazatel (2011)

Možná je to béčko plné zpomalovaček a jsou tam přehnané triky, ale fandy post-apokalyptických a upířích filmů musí bavit. Upíři jsou správně nechutní, Kazatelé skvěle nadpřirození, orwellovská totalitní společnost ve jménu církve správně utopická..no nebýt trapného konce připraveného na dvojku,dám snad i 5*

Libanon (2009)

Naprosto souhlasím s Legas. Nápad s tísnivým prostředím tanku dobrý, ale vojáci se chovali dětinsky, nezvládali to, často nelogické zdlouhavé a nudné. Kamera se mi líbila, některé scény byla skvěle natočené, ale ta nuda a nelogičnost. slabší 3*

The Runaways (2010)

Po čase měním ze 3* na 4*, není to tak kvalitní film, ale narozdíl od mnoha lepších filmů mi utkvěl v paměti na delší dobu.

Hnízdo neřesti (2010)

Vypadalo to jako nenápadný snad i televizní klasický film, ale zajímavý námět, dobré herecké výkony a udržení pozornosti jej vyhouplo nad průměr. Slabší 4*